?   
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
rvr-logo-wit-11-zt-sh-500
 
kom-roeien-geel

 

ROEIVERENIGING
RIJNLAND

 

 
 

 Inloggen   

 
 
 

Rooster aangepast roeien

 

 

Het aangepaste roeien vindt iedere dinsdagmorgen plaats, Het schema geldt zowel voor scullen als boordroeien. De aanvangstijd van 9.30 uur geldt ook in de winter. De koffiepauze duurt maximaal een half uur. Wie de maximale tijd wil roeien zal zich dus al voor het eind van de koffiepauze naar het vlot moeten begeven. Ben je verhinderd, klik dan hier voor meer informatie.

Commissie aangepast roeien Rijnland

Dagschema

09.30-10.30     1e shift

10.30-11.30     2e shift

12.00-13.00     3e shift

13.00-14.00     4e shift

 
Di 3 april 2018 Walkapitein: Liesbeth Nieuwenhuys en Lucia vd Burg, wijzigingen verwerkt 30 maart 2018
xx JOKE V STRAALEN ZELDEN V PASSE DE SALAMANDER ROODE LEEUW DE VALK HOOP DOET LEVEN VROUW VENNER HAN PONNEKER
09.30-10.30 Angela Robson
Nico v Ravesteyn
Marijke v Wijk
Jan Kuijt
Bart Gras 
Peter Braun
Pieter Bos
vervalt ivm zijn herstel
Bart Gras   Rens Aalders
[BB slag]
Hans Kruijssen
Mieke Aalders
  Nora Mens
[BB slag]
Ineke Buitelaar
Anneke te Boekhorst
10.30- 11.30 Hetty Vogelesang Marijke v Wijk
Toos Huisman
Ria Snellink
Peter Braun
Evert Gianotten
Koos Mistrate Haarhuis
Arno Tates
Gerbrand Moeyes
Frans
Vellema
Martha Biesheuvel
Monica Härnqvist
Jan v Thoor
vervalt ivm zijn herstel
Ingrid v Rijswijk
[SB slag]
Hans en Mieke
Monique v Oel
[BB slag]
Greet Laauw
Loes vd Werff
Anne-Marie Verloren v Themaat
[op slag]
Anneke en Ineke
11.30- 12.00 Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee
12.00- 13.00 Toos Westen Gijbels
Toos Huisman
Evert Gianotte
  George Beukers
Arno en Gerbrand
Leoni de Roo
met winterstop
  Ans Gravendaal
[SB slag]
vervalt met haar afwezigheid
Judith Brouwers
[BB slag]
Greet en Loes
 
13.00- 14.00                
    Klik hier om het schema van 3 april in pdf formaat te downloaden

Terug naar boven

Di 10 april 2018 Walkapitein: Liesbeth Nieuwenhuys en Lizet v Gaalen, wijzigingen verwerkt 7 april 2018
xx JOKE V STRAALEN ZELDEN V PASSE DE SALAMANDER ROODE LEEUW DE VALK HOOP DOET LEVEN VROUW VENNER HAN PONNEKER
09.30-10.30 Hetty Vogelesang
Liesbeth v Beemen
Irene Vogel
Jan Kuijt
Bart Gras 
Toos Huisman
Pieter Bos
vervalt ivm zijn herstel
Bart Gras   Rens Aalders
[BB slag]
Mieke Aalders
Floris Plate
  Nora Mens
[BB slag]
Erik v Oosten
Anne Stroomer
10.30- 11.30 Angela Robson
Irene Vogel
Marijke v Wijk
Ria Snellink
Toos Huisman
Lucia vd Burg
Koos
Mistrate Haarhuis
Michel Beekman
Iris Kwakernaak
Frans
Vellema
Martha Biesheuvel
Monica Härnqvist
Jan v Thoor
vervalt ivm zijn herstel
Ingrid v Rijswijk
[SB slag]
Floris en Mieke
Monique v Oel
[BB slag]
Erik v Oosten
Job Dresden
Anne-Marie Verloren v Themaat
[op slag]
Anne Stroomer
Peter Reimer
11.30- 12.00 Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee
12.00- 13.00 Toos Westen Gijbels
Jacques Huisman
Lucia vd Burg
  George Beukers
Vervalt ivm zijn afwezigheid
Leoni de Roo
met winterstop
  Ans Gravendaal
[SB slag]
Floris en Mieke
Judith Brouwers
[BB slag]
 
13.00- 14.00                
    Klik hier om het schema van 10 april in pdf formaat te downloaden

Terug naar boven

Di 17 april 2018 Walkapitein: Hester Eriks, wijzigingen verwerkt 13 april 2018
xx JOKE V STRAALEN ZELDEN V PASSE DE SALAMANDER ROODE LEEUW DE VALK HOOP DOET LEVEN VROUW VENNER HAN PONNEKER
09.30-10.30 Angela Robson
Nico v Ravesteyn
Marijke v Wijk
Jan Kuijt
Bart Gras
Guill v Blankenstein
Pieter Bos
vervalt ivm zijn herstel
10.00-11.00
Frans
Vellema
Gunilla Leons
Monica Härnqvist
  Rens Aalders
[BB slag]
Ronald Harms
Anneke te Boekhorst
  Nora Mens
[BB slag]
Loes vd Werff
Ineke Buitelaar
10.30- 11.30 Hetty
Vogelesang
Irene Vogel
Ali Viets
Ria Snellink
Guill v Blankenstein
Marijke v Wijk
Koos
Mistrate Haarhuis
Arno Tates
Lizet v Gaalen
11.00-11.45
Leoni de Roo
Gunilla Leons
Peter Reimer
Jan v Thoor
vervalt ivm zijn herstel
Ingrid v Rijswijk
[SB slag]
Anneke en Ronald
Monique v Oel
[BB slag]
Greet Laauw
Erik v Oosten
Anne-Marie Verloren v Themaat
[op slag]
Ineke en Loes
11.30- 12.00 Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee
12.00- 13.00 Toos Westen Gijbels
Irene en Ali
  George Beukers
Lizet en Arno
    Ans Gravendaal
[SB slag]
Anneke en Ronald
Judith Brouwers
[BB slag]
Erik en Greet
 
13.00- 14.00                
    Klik hier om het schema van 17 april in pdf formaat te downloaden

Terug naar boven

Di 24 april 2018 Walkapitein: Hester Eriks, wijzigingen verwerkt 30 maart 2018
xx JOKE V STRAALEN ZELDEN V PASSE DE SALAMANDER ROODE LEEUW DE VALK HOOP DOET LEVEN VROUW VENNER HAN PONNEKER
09.30- 10.30 Angela Robson
Liesbeth v Beemen
Marion vd Elst
Jan Kuijt
Bart Gras 
Michel Beekman
Pieter Bos
vervalt ivm zijn herstel
Bart Gras   Rens Aalders
[BB slag]
Floris Plate
Anne Stroomer
  Nora Mens
[BB slag]
Ruud Brak
Ronald Harms
10.30- 11.30 Hetty
Vogelesang
Nelly Baaijen
Lia Huisman
Ria Snellink
Michel beekman
Marion vd Elst
Koos
Mistrate Haarhuis
Gerbrand Moeyes
Toos Huisman
Frans
Vellema
Martha Biesheuvel
Monica Härnqvist
Jan v Thoor
vervalt ivm zijn herstel
Ingrid v Rijswijk
[SB slag]
Anne en Floris
Monique v Oel
[BB slag]
Ruud Brak
Dirk Nieuwland
Anne-Marie Verloren v Themaat
[op slag]
Ronald harms
Peter Reimer
11.30- 12.00 Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee
12.00- 13.00 Toos Westen Gijbels
Lia en Nelly
  George Beukers
Toos Huisman
Jacques Huisman
Leoni de Roo
met winterstop
  Ans Gravendaal
[SB slag]
Anne en Floris
Judith Brouwers
[BB slag]
 
13.00- 14.00                
    Klik hier om het schema van 24 april in pdf formaat te downloaden

Terug naar boven

 
 
rvr-logo-geel-500

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 
 
 

Laatst bijgewerkt op 16 april 2018