?   
 
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
kom-roeien-geel

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
 

 
 

 Inloggen   

 

Rooster aangepast roeien

 

 

Het aangepaste roeien vindt iedere dinsdagmorgen plaats, Het schema geldt zowel voor scullen als boordroeien. De aanvangstijd van 9.30 uur geldt ook in de winter. De koffiepauze duurt maximaal een half uur. Wie de maximale tijd wil roeien zal zich dus al voor het eind van de koffiepauze naar het vlot moeten begeven. Ben je verhinderd, klik dan hier voor meer informatie.

Commissie aangepast roeien Rijnland

Dagschema

09.30-10.30     1e shift

10.30-11.30     2e shift

12.00-13.00     3e shift

13.00-14.00     4e shift

 
Di 5 december 2017 Walkapitein: Hester Eriks, wijzigingen verwerkt 2 december 2017
xx DE VALK ZELDEN V PASSE DE SALAMANDER ROODE LEEUW JOKE V STRAALEN HOOP DOET LEVEN VROUW VENNER HAN PONNEKER
09.30-10.30 10.00- 11.00
Hetty Vogelesang
Ali viets
Lia Huisman
Jan Kuijt
Bart Gras
Guill v Blankenstein
Pieter Bos
Liesbeth Nieuwenhuys
René Hooijdonk
Bart Gras
vervalt hij roeit in de ZvP
10.00-11.00
Angela Robson
Nico v Ravesteyn
Mieke Aalders
Rens Aalders
[BB slag]
Anne Stroomer
Hans Kruijssen
  Anne-Marie Verloren v Themaat
[op slag]
vervalt ivm haar afwezigheid
10.30- 11.30   Ria Snellink
Guill v Blankenstein
Iris Kwakernaak
George Beukers
Liesbeth Nieuwenhuys
Gerbrand Moeyes
Frans Vellema
Leoni de Roo
vervalt ivm winterstop
Jan v Thoor
vervalt ivm winterstop
Ingrid v Rijswijk
[SB slag]
Anne en Hans
Monique v Oel
[BB slag]
vervalt ivm haar afwezigheid
Nora Mens
[BB slag]
Loes vd Werff
Anneke te Boekhorst
11.30- 12.00 Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee
12.00- 13.00 Toos Westen Gijbels
Ali en Lia
Koos Mistrate Haarhuis
Guill en Iris
      Ans Gravendaal
[SB slag]
Anne Stroomer
Mieke Aalders
Judith Brouwers
[BB slag]
vervalt ivm haar afwezigheid
 
13.00- 14.00                
    Klik hier om het schema van 5 december in pdf formaat te downloaden

Terug naar boven

Di 12 december 2017 Walkapitein: Hester Eriks, wijzigingen verwerkt 2 december 2017
xx DE VALK ZELDEN V PASSE DE SALAMANDER ROODE LEEUW JOKE V STRAALEN HOOP DOET LEVEN VROUW VENNER HAN PONNEKER
09.30-10.30 10.00- 11.00
Hetty Vogelesang
Nelly Baaijen
Monica Härnqvist
Jan Kuijt
Bart Gras
Lucia vdBurg
Pieter Bos
Marijke v Wijk
René Hooijdonk
Bart Gras
vervalt hij roeit in de ZvP
10.00-11.00
Angela Robson
Liesbeth v Beemen
Lia Huisman
Rens Aalders
[BB slag]
Roland Harms
Mieke Aalders
  Nora Mens
[BB slag]
Gunilla Leons
Ineke Buitelaar
10.30- 11.30   Ria Snellink
Michel Beekman
Marion vd Elst
George Beukers
Lucia vd Burg
Marijke v Wijk
Frans Vellema
Leoni de Roo
vervalt ivm winterstop
Jan v Thoor
vervalt ivm winterstop
Ingrid v Rijswijk
[SB slag]
Ronald en Mieke
Monique v Oel
[BB slag]
Erik v Oosten
Greet Laauw
Anne-Marie Verloren v Themaat
[op slag]
Peter Reimer
Ineke Buitelaar
11.30- 12.00 Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee
12.00- 13.00 Toos Westen Gijbels
Nelly en Monica
Koos Mistrate Haarhuis
Michel en Marion
      Ans Gravendaal
[SB slag]
Ronald en Mieke
Judith Brouwers
[BB slag]
Greet en Erik
 
13.00- 14.00                
    Klik hier om het schema van 12 december in pdf formaat te downloaden

Terug naar boven

Di 19 december 2017 Walkapitein: Liesbeth Nieuwenhuys en Lucia vd Burg, wijzigingen verwerkt 2 december 2017
xx DE VALK ZELDEN V PASSE DE SALAMANDER ROODE LEEUW JOKE V STRAALEN HOOP DOET LEVEN VROUW VENNER HAN PONNEKER
09.30-10.30 10.00- 11.00
Hetty Vogelesang
Arno Tates
Irene Vogel
Jan Kuijt
Bart Gras
Jaap Visser
Pieter Bos
Evert Gianotten
René Hooijdonk
Bart Gras
vervalt hij roeit in de ZvP
10.00-11.00
Angela Robson
Liesbeth v Beemen
Marijke v Wijk
Rens Aalders
[BB slag]
vervalt ivm zijn afwezigheid
  Nora Mens
[BB slag]
Ruud Brak
Loes vd Werff
10.30- 11.30   Ria Snellink
Jaap Visser
Iris Kwakernaak
George Beukers
Evert en Rene
Frans Vellema
Leoni de Roo
vervalt ivm winterstop
Jan v Thoor
vervalt ivm winterstop
Ingrid v Rijswijk
[SB slag]
Floris Plate
Anne Stroomer
Monique v Oel
[BB slag]
Ronald Harms
Anneke te Boekhorst
Anne-Marie Verloren v Themaat
[op slag]
Loes en Ruud
11.30- 12.00 Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee
12.00- 13.00 Toos Westen Gijbels
Arno en Irene
Koos Mistrate Haarhuis
Jaap en Iris
      Ans Gravendaal
[SB slag]
Anne en floris
Judith Brouwers
[BB slag]
Anneke en Ronald
 
13.00- 14.00                
    Klik hier om het schema van 19 december in pdf formaat te downloaden

Terug naar boven

2e Kerstdag geen roeien.
2017kerst
Heel fijne feestdagen, veel geluk en een boel gezondheid voor 2018

Terug naar boven

 
 
 
rvr-logo-wit-transparant
 

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 
 

Social media

Volg ons op:

 
    Vergeten?