?   
 
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
kom-roeien-geel

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 

 
 

 
 

 Inloggen   

 

Rooster aangepast roeien

 

 

Het aangepaste roeien vindt iedere dinsdagmorgen plaats, Het schema geldt zowel voor scullen als boordroeien. De aanvangstijd van 9.30 uur geldt ook in de winter. De koffiepauze duurt maximaal een half uur. Wie de maximale tijd wil roeien zal zich dus al voor het eind van de koffiepauze naar het vlot moeten begeven. Ben je verhinderd, klik dan hier voor meer informatie.

Commissie aangepast roeien Rijnland

Dagschema

09.30-10.30     1e shift

10.30-11.30     2e shift

12.00-13.00     3e shift

13.00-14.00     4e shift

 
Di 6 februari 2018 Walkapitein: Hester Eriks, wijzigingen verwerkt 3 feb. 2018
xx JOKE V STRAALEN ZELDEN V PASSE DE SALAMANDER ROODE LEEUW DE VALK HOOP DOET LEVEN VROUW VENNER HAN PONNEKER
09.30-10.30 Angela Robson
Nico v Ravesteyn
Liesbeth Nieuwenhuys

 

Jan Kuijt
Bart Gras
Guill v Blankenstein
Pieter Bos
Evert Gianotten
René Hooijdonk
Bart Gras
vervalt hij roeit in de ZvP
Angela Robson
vervalt zij roeit in de J.v S
Rens Aalders
[BB slag]
Ronald Harms
Anne Stroomer
  Nora Mens
[BB slag]
Gunilla Leons
Ineke Buitelaar
10.30- 11.30 Hetty Vogelesang
Lia Huisman
Liesbeth Nieuwenhuys N.
Ria Snellink
Guill v Blankenstein
Iris Kwakernaak
George Beukers
Evert en Rene
Frans Vellema
Leoni de Roo
vervalt ivm winterstop
Jan v Thoor
vervalt ivm winterstop
Ingrid v Rijswijk
[SB slag]
Ronald en Anne
Judith Brouwers
[BB slag]
Dirk Nieuwland
Mieke Aalders
Anne-Marie Verloren v Themaat
[op slag]
Gunilla en Ineke
11.30- 12.00 Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee
12.00- 13.00 Toos Westen Gijbels
Lia en Liesbeth N
Koos Mistrate Haarhuis
Guill en Iris
      Ans Gravendaal
[SB slag]
Ronald en Anne
Monique v Oel
[BB slag]
vervalt ivm haar afwezigheid
 
13.00- 14.00                
    Klik hier om het schema van 6 februari in pdf formaat te downloaden

Terug naar boven

Di 13 februari 2018 Walkapitein: Hester Eriks, wijzigingen verwerkt 3 feb. 2018
xx JOKE V STRAALEN ZELDEN V PASSE DE SALAMANDER ROODE LEEUW DE VALK HOOP DOET LEVEN VROUW VENNER HAN PONNEKER
09.30-10.30 Angela Robson
Liesbeth v Beemen
Marijke v Wijk
Jan Kuijt
Bart Gras
Marion vd Elst
Pieter Bos
Lizet v Gaalen
René Hooijdonk
Bart Gras
vervalt hij roeit in de ZvP
Angela Robson
vervalt zij roeit in de J.v S
Rens Aalders
[BB slag]
Mieke Aalders
Anneke te Boekhorst
  Nora Mens
[BB slag]
Ronald Harms
Irene Vogel
10.30- 11.30 Hetty Vogelesang
Nelly Baaijen
Arno Tates
Ria Snellink
Marion vd Elst
Michel Beekman
George Beukers
Lizet en René
Frans Vellema
Leoni de Roo
vervalt ivm winterstop
Jan v Thoor
vervalt ivm winterstop
Ingrid v Rijswijk
[SB slag]
Mieke en Anneke
Monique v Oel
[BB slag]
Erik v Oosten
Greet Laauw
Anne-Marie Verloren v Themaat
[op slag]
Ronald en Irene
11.30- 12.00 Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee
12.00- 13.00 Toos Westen Gijbels
Nelly en Arno
Koos Mistrate Haarhuis
Michel Beekman
Jacques Huisman
x  x  x Ans Gravendaal
[SB slag]
Mieke en Anneke
Judith Brouwers
[BB slag]
Greet en Erik
 
13.00- 14.00                
    Klik hier om het schema van 13 februari in pdf formaat te downloaden

Terug naar boven

Di 20 februari 2018 Walkapitein: Liesbeth Nieuwenhuys en Lucia vd Burg, wijzigingen verwerkt 10 feb. 2018
xx JOKE V STRAALEN ZELDEN V PASSE DE SALAMANDER ROODE LEEUW DE VALK HOOP DOET LEVEN VROUW VENNER HAN PONNEKER
09.30-10.30 Angela Robson
Nico v Ravesteyn
Lia Huisman
Jan Kuijt
Bart Gras
Jaap visser
Pieter Bos
Marijke v Wijk
René Hooijdonk
Bart Gras
vervalt hij roeit in de ZvP
Angela Robson
vervalt zij roeit in de J.v S
Rens Aalders
[BB slag]
Floris Plate
Mieke Aalders
  Nora Mens
[BB slag]
Lia Huisman
Ineke Buitelaar
10.30- 11.30 Hetty Vogelesang
Ali Viets
Irene Vogel
Ria Snellink
Jaap Visser
Iris Kwakernaak
George Beukers
vervalt ivm zijn afwezigheid
Frans Vellema
Leoni de Roo
vervalt ivm winterstop
Jan v Thoor
vervalt ivm winterstop
Ingrid v Rijswijk
[SB slag]
Floris en Mieke
Monique v Oel
[BB slag]
Anne stroomer
Ruud Brak
Anne-Marie Verloren v Themaat
[op slag]
Lia en Ineke
11.30- 12.00 Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee
12.00- 13.00 Toos Westen Gijbels
Ali en Irene
Koos Mistrate Haarhuis
Jaap en Iris
x  x x Ans Gravendaal
[SB slag]
Floris en Mieke
Judith Brouwers
[BB slag]
Anne en Ruud
 
13.00- 14.00                
    Klik hier om het schema van 20 februari in pdf formaat te downloaden

Terug naar boven

Di 27 februari 2018 Walkapitein: Lizet v Gaalen, wijzigingen verwerkt 10 feb. 2018
xx JOKE V STRAALEN ZELDEN V PASSE DE SALAMANDER ROODE LEEUW DE VALK HOOP DOET LEVEN VROUW VENNER HAN PONNEKER
09.30- 10.30 Angela Robson
Liesbeth v Beemen
Toos Huisman
Jan Kuijt
Bart Gras
Michel Beekman
Pieter Bos
Peter Braun
René Hooijdonk
Bart Gras
vervalt hij roeit in de ZvP
Angela Robson
vervalt zij roeit in de J.v S
Rens Aalders
[BB slag]
Floris Plate
Anneke te Boekhorst
  Nora Mens
[BB slag]
Gunilla Leons
Hans Kruijssen
10.30- 11.30 Hetty Vogelesang
Lia Huisman
Monica Härnqvist
Ria Snellink
Michel Beekman
Marion vd Elst
George Beukers
Peter Braun
Job Dresden
Frans Vellema
Leoni de Roo
vervalt ivm winterstop
Jan v Thoor
vervalt ivm winterstop
Ingrid v Rijswijk
[SB slag]
Floris en Anneke
Monique v Oel
[BB slag]
Greet Laauw
Erik v Oosten
Anne-Marie Verloren v Themaat
[op slag]
Peter Reimer
Hans Kruijssen
11.30- 12.00 Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee Thee
12.00- 13.00 Toos Westen Gijbels
Lia en Monica
Koos Mistrate Haarhuis
Marion vd Elst
Hans Logger
x  x  x Ans Gravendaal
[SB slag]
Floris en Anneke
Judith Brouwers
[BB slag]
Greet en Erik
 
13.00- 14.00                
    Klik hier om het schema van 27 februari in pdf formaat te downloaden

Terug naar boven

 
 
 
Logo - rijnland wit-transparant
 

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
secretaris@rvrijnland.nl

 
 

Social media

Volg ons op: