ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
kom-roeien-geel

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
 

 

 Inloggen   

 
 

Uitslagen DMO 2015

Geplaatst op 14-06-2015  -  Categorie: Uitslagen  -  Auteur: Roland van den Enden

Op zaterdag 13 juni werden op de WA-baan in Rotterdam de wedstrijden voor de DMO 2015 gevaren. Een grote groep Rijnlanders deed mee aan deze boord-aan-boord wedstrijd over 1000m. Hieronder een overzicht van de prestaties.

veld tijd ploeg
1st
W 2x J16 Beginners 04:09.13 Rijnland 1 (Mojca Kloos, Eleize Scholten)
M 4- F 03:22.45 Leythe/Poseidon/Maas/Rijnland (Daan D' Hoore)
M 2x C 03:33.45 Rijnland (Jan Cees Sabel, Hans Marten Hazelbag)
W 4* D 03:46.52 Rijnland/Helling/Daventria/ALK (Evelien Korving, Lia Brouwer - Vogel)
W 4x F 04:02.29 Rijnland (Elsbeth Pluim - van der Velden, Mies Bernelot Moens, Joke Korevaar, Marianne de Jong)
Mixed 2x C 03:40.95 Rijnland (Peggy Tolk, Hans Marten Hazelbag)
2nd
W 1x H 04:41.63 Rijnland 1 (Lia Brouwer - Vogel)
W 1x D 04:31.95 Rijnland (Noortje van Kempen - de Witte)
M 1x J18 Beginners 04:11.47 Rijnland (Warnar Veenhuysen)
W 1x B 04:23.16 Rijnland (Ilka Timofei-Ruis)
W 8+ D 03:35.56 Tromp-combi (Evelien Korving, Peggy Tolk)
W 4* J16 Beginners 04:09.57 Rijnland (Liza van der Boon, Eleize Scholten, Marlon Brouwer, Mojca Kloos, Nelleke Cuperus)
W 4* E 03:49.55 Tromp/Rijnland (Noortje van Kempen - de Witte)
Mixed 2x F 03:53.58 Alphen/Rijnland (Marianne de Jong)
3rd
W 1x H 04:58.99 Rijnland 2 (Mies Bernelot Moens)
M 1x F 04:22.40 Rijnland (Kees de Bruijn)
W 2x C 03:56.84 Rijnland (Willeke van der Weide, Peggy Tolk)
M 4+ A 03:45.62 Rijnland/NAC (Chris van Wijngaarden, Pieter Soffers, Ioannis Lazaridis, Karen Mos)
M 4* C 03:30.53 KöR/RIJ (Els van der Horst)
W 2x J16 Beginners 04:11.66 Rijnland 2 (Liza van der Boon, Marlon Brouwer)
W 1x C 04:24.79 Rijnland (Willeke van der Weide)
W 2x G 04:17.69 Rijnland (Lia Brouwer-Vogel, Marianne de Jong)
W 8+ B 03:36.61 Rijnland (Lisette Elsinga, Anneke Vaes - van de Hulsbeek, Marion van Hoorn, Margreet van Heukelem, Ragnhild Schaap, Els Lindeboom, Hedi van Dijk - Poot, Irene Gerrits, Annelies Haase)
Mixed 2x H 04:06.15 Rijnland (Lia Brouwer - Vogel, Winfred Haase)
4th
M 1x E 04:34.93 Rijnland (Ruud Wessel)
M 4+ C 04:07.27 Rijnland (Oscar Kuit, Jeroen de Haer, Jan Maarten Slagter, Peter Milhofer, Caroline van Sasse van IJsselt)
W 2- B 04:04.63 Rijnland (Hedi van Dijk - Poot, Irene Gerrits)
M 2x G 04:03.70 Rijnland/WSV Meppen (Daan D' Hoore)
W 4x C 03:46.08 Rijnland (Anneke Vaes - van de Hulsbeek, Peggy Tolk, Els Lindeboom, Willeke van der Weide)
M 8+ C 03:26.70 KöR/RIJ (Els van der Horst)
M 8+ F 03:33.07 Rijnland (Eric ter Mors, Willem Handels, Gerbrand Moeyes, Kees de Bruijn, Adriaan ten Bruggencate, Joost van Dijke, Bernard Luttikhuizen, Egbert Sneller, Marlon Brouwer)
5th
M 1x D 04:02.59 Rijnland (Jan Cees Sabel)
M 2x A 03:43.63 Rijnland/NAC (Ioannis Lazaridis)
W 4* D 04:31.38 Rijnland (Mirjam van Dijk - van der Linde, Claudia Callies, Eugenie van Miltenburg, Boujou Nix, Gouda Terwen)
M 8+ B 03:27.43 Rijnland/Laak/NAC (Johan IJff, Chris van Wijngaarden, Pieter Soffers, Paul Fox, Ioannis Lazaridis, Jan Willem Boissevain, Karen Mos)

Volledige uitslagen

 


 
 
 
 
 
rvr-logo-wit-transparant
 

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 
 

Social media

Volg ons op:

 
    Vergeten?