Vergeten?   
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
Wordlid2 93x100

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
 

 Inloggen   

 
 

Uitslagen Head 2015

Geplaatst op 23-03-2015  -  Categorie: Uitslagen  -  Auteur: Roland van den Enden

Op zaterdag 21 en zondag 22 maart werd in Amsterdam op de Amstel de Head of the river gevaren. aan deze achtervolgingswedstrijd over 8km deden 15 (combi)ploegen van Rijnland mee. Hieronder een overzicht van de prestaties.

018 HVA-D 8+
019 HVE-H 8+
020 HVA-E 4*
021 DVA-E 8+
022 DVA-E 4*

Zaterdag:

019 HVE-H 8+, Heren veteranen E-H acht met stuurman

Nr Tijd Ploeg
8 28:18.5 Rijnland 1 (Bob van de Graaf, Jan Willem Boissevain, Jaap Stumphius, René Kieft, Bernard Luttikhuizen, Henk Stefels, Daan D' Hoore, Winfred Haase, Annelies Haase) winnaar G
20 29:35.7 Rijnland 3 (Job Dresden, Rien van Os, Joost Paijmans, Egbert Sneller, Robin den Hamer, Jan Doffegnies, Adriaan ten Bruggencate, Frans Cornelis, Rianne Koomen)
24 29:51.1 Rijnland 2 (Eric ter Mors, Kees de Bruijn, Dick Nieuwland, Ernst Ford, Gerbrand Moeyes, Jan van Vliet, Laurence Ford, Kees in 't Veld, Anja Heijboer-Houwaart)
36 30:41.6 Rijnland/Hoop (Jaap Edelman, Simon Huiberts, Jacques van der Poel, Maarten Tichler, Rennie van Duijne Strobosch)
56 35:01.2 Rijnland 4 (Jan Huig, Pedro de Voogd, Peter Franken, Pieter Lingen, Gert van Uitert, Duco van Golverdingen, Floris Plate, Evert Visser, Paul Terwindt)

Terug naar boven

020 HVA-E 4*, Heren veteranen A-E dubbelvier met stuurman

Nr Tijd Ploeg
4 28:07.2 Rijnland/Leythe (Jan Willem Klomp, Ton van der Wouden, Daan Goedkoop, Job Jansen) winnaar D
43 33:00.9 Rijnland (Dave Neville, Hans van Willigenburg, Arie Vreeken, Hugo van Lynden, Jan Razoux Schultz)

Terug naar boven

Zondag:

018 HVA-D 8+, Heren veteranen A-D acht met stuurman

Nr Tijd Ploeg
1 25:31.1 Zwolsche-combi (Hans Marten Hazelbag, Ruud Wessel)
34 28:54.3 Rijnland/Laak (Marc Molendijk, Dick Verheijen, Paul Fox, Pieter Soffers, Nico Parasie, Leon Kee, Ioannis Lazaridis, Chris van Wijngaarden, Annelies Haase)
59 31:32.1 Rijnland (Christiaan Rijfkogel, Michiel Pluim, Oscar Kuit, Eelco Baks, Simon Hay, Joost van Dijke, Patrick Vervoort, Jan Maarten Slagter, Annelies Haase)

Terug naar boven

021 DVA-E 8+, Dames veteranen A-E acht met stuurvrouw

Nr Tijd Ploeg
6 30:56.6 Rijnland 1 (Lisette Elsinga, Jannetje Bootsma, Ragnhild Schaap, Evelien Korving, Elsemieke Roksnoer, Yfke Mulder, Hedi van Dijk-Poot, Irene Gerrits, Annelies Haase)
27 34:41.3 Rijnland 2 (Judith van Baal, Caroline van Sasse van IJsselt, Hester Eriks, Lieneke Hoeksma, Carien Paijmans-Frederikse, Liesbeth Nieuwenhuijs, Lucia van der Burg, Ineke Bartels, Anja Heijboer-Houwaart) winnaar F

Terug naar boven

022 DVA-E 4*, Dames veteranen A-E dubbelvier met stuurvrouw

Nr Tijd Ploeg
3 31:23.9 Rijnland/Laga (Anneke Vaes- van de Hulsbeek,Willeke van der Weide, Peggy Tolk, Els Lindeboom) winnaar C
32 34:02.5 Rijnland 1 (Elsbeth Pluim-van der Velden, Mies Bernelot Moens, Joke Korevaar, Marianne de Jong, Anja Heijboer-Houwaart) winnaar F
49 35:42.6 Rijnland 2 (Dorien van Willigenburg, Boujou Nix, Eugenie van Miltenburg, Claudia Callies, Gouda Terwen)

Terug naar boven

Volledige uitslagen

 


 
 
 
 
 
Logo Rijnland geel transparant
 

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 
 

Social media

Volg ons op:

 
    Vergeten?