?   
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
rvr-logo-wit-11-zt-sh-500
 
Kom roeien - geel

 

ROEIVERENIGING
RIJNLAND

 

 
 

 Inloggen   

 
 
 

Varen met de Kaiman op groot water

Geplaatst op 15-02-2017  -  Categorie: Nieuws  -  Auteur: Job Dresden

Drie instructie avonden over tochtvoorbereiding,  uitrusting, stromen, kribben en wat er nog meer bij komt kijken, op 14, 21 en 28 maart van 19.30 tot 21.00 uur.

20170123 roeien zeevier 1

 

De nieuwe aanwinst, zeevier Kaiman, is bij uitstek geschikt voor langere tochten op open water, zoals IJsselmeer, Waddenzee, rivieren en zeearmen zoals Oosterschelde, Haringvliet en Grevelingen. Ook vakanties naar bijvoorbeeld de Deense wateren behoren in beginsel tot de mogelijkheden. Dergelijke tochten stellen specifieke eisen aan bemanning en uitrusting. Er spelen andere risico’s dan op plassen en kanalen. Waar u op voorbereid moet zijn, hoe u met de zeer lange trailer om moet gaan, over welke kennis u tenminste moet beschikken over betonning, stromingen, bediening van de electronica aan boord willen Ronald van der Stegen, Nelleke Fontein en Andre de Bree graag aan u vertellen. Ook kan op deze avonden van gedachten worden gewisseld wat voor tochten in dit seizoen aantrekkelijk zouden zijn voor onze vereniging.

Wij hopen op enthousiaste opkomst van onze leden!

Klik hier om naar de inschrijfpagina te gaan.

 

Plaats een reactie op dit nieuwsbericht:

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst
 
 
 
 
 
 
rvr-logo-geel-500

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 

Nieuwsbrief

Meld je hier aan voor de twee wekelijkse nieuwsbrief. Afmelden kan via de link in de nieuwsbrief. 

 
 
 
 

© 2019 RV Rijnland

 
 

Laatst bijgewerkt op 15 september 2019

 

 

© 2019 RV Rijnland