Vergeten?   
 
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 

ROEIVERENIGING
RIJNLAND

 

 
 
 
 
 

Corona melden? Hoezo?

Geplaatst op 05-10-2020  -  Categorie: Bericht  -  Auteur: Fred van Duijn

Het Coronavirus rukt op om ons heen! Maar natuurlijk willen we dat het ons roeien niet in de weg staat. Onze gezamenlijke inzet voor preventie is dan ook essentieel. Iedereen kent de regels van de overheid: blijf thuis bij verkoudheid, hoesten, niezen of verhoging als ook bij besmetting in je naaste omgeving. En daarbij zijn testen en waarschuwen van je omgeving bij een positieve test belangrijk. Dat geldt ook op onze vereniging. Vertel het je ploeg als positief getest bent of in contact bent geweest met iemand die positief was. Coördinatoren van ploegen dienen hier ook op te letten. 
Om ook onze vereniging zo goed mogelijk te kunnen vrijwaren van Corona willen wij als bestuur je nog eens dringend verzoeken het ook ons te melden als er bij jou een positieve test is gedaan waarbij er een relatie is te leggen met je activiteiten op de roeivereniging. We kunnen dan gerichte acties uitzetten om verdere verspreiding tegen te gaan. Melden kan je doen bij Fred van Duijn, commissaris roeien en jeugd ( neieor.[antispam].@rvrijnland.nl).

Ondertussen, blijf gezond en geniet van het roeien!


Fred van Duijn

 

deel dit bericht


 

Plaats een reactie op dit nieuwsbericht:

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst
 
 
 
 
 
 
Was deze informatie nuttig?
                 

 
rvr-logo-geel-500

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 

Nieuwsbrief

Meld je hier aan voor de tweewekelijkse nieuwsbrief. Afmelden kan via de link in de nieuwsbrief. 

 
 
 
 

© 2024 RV Rijnland

 
 

Laatst bijgewerkt op 12 mei 2024