?   
 
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
rvr-logo-wit-11-zt-sh-500
 
Kom roeien - geel

 

ROEIVERENIGING
RIJNLAND

 
 
 
 
 

Daguitslag Vliethead

Geplaatst op 18-02-2019  -  Categorie: Uitslag  -  Auteur: Roland van den Enden

Daguitslag van de laatste wedstrijd uit de wintercompetitie 2018-2019, de Vliethead.
De tabel is te sorteren door op de kopteksten te klikken.

pos naam vereniging boot roeitijd gecor.tijd punten
1 Lia Brouwer RIJ 1x 23:33,3 17:15,7 108,92
2 Fred Ruoff RIJ 2x 19:27,5 17:45,8 105,84
3 Michiel Pluim RIJ 2x 19:27,5 17:45,8 105,84
4 Henk Helle RIJ 1x 21:54,5 18:37,1 100,98
5 Bernard Luttikhuizen RIJ 1x 21:57,1 18:39,3 100,78
6 Bob van de Graaf RIJ 8+ 18:27,8 18:41,2 100,61
7 Daan D'Hoore RIJ 8+ 18:27,8 18:41,2 100,61
8 Henk Stefels RIJ 8+ 18:27,8 18:41,2 100,61
9 Herman van Kleffens RIJ 8+ 18:27,8 18:41,2 100,61
10 Rene Kieft RIJ 8+ 18:27,8 18:41,2 100,61
11 Winfred Haase RIJ 8+ 18:27,8 18:41,2 100,61
12 Hans Marten Hazelbag RIJ 1x 19:47,5 18:41,4 100,59
13 Adriaan ten Bruggencate RIJ 8+ 17:53,7 18:48,5 99,95
14 Eric ter Mors RIJ 8+ 17:53,7 18:48,5 99,95
15 Jaap Stumphius RIJ 8+ 17:53,7 18:48,5 99,95
16 Jan van Vliet RIJ 8+ 17:53,7 18:48,5 99,95
17 Jan Willem Boissevain RIJ 8+ 17:53,7 18:48,5 99,95
18 Kees de Bruijn RIJ 8+ 17:53,7 18:48,5 99,95
19 Laurence Ford RIJ 8+ 17:53,7 18:48,5 99,95
20 Willem Handels RIJ 8+ 17:53,7 18:48,5 99,95
21 Carel Rijnders ALP 2- 19:35,5 18:48,6 99,94
22 Edo Wiebinga ALP 2- 19:35,5 18:48,6 99,94
23 Annelies Haasse RIJ 2x 23:01,0 18:56,8 99,23
24 Marianne de Jong RIJ 2x 23:01,0 18:56,8 99,23
25 Hans Link RIJ 1x 20:25,6 19:09,5 98,13
26 Daan Heskes LEY 8+ 16:15,9 19:09,9 98,10
27 Gerard van Bruggen LEY 8+ 16:15,9 19:09,9 98,10
28 Richard Jansen LEY 8+ 16:15,9 19:09,9 98,10
29 Rick van Haastert LEY 8+ 16:15,9 19:09,9 98,10
30 Steve Treadgold LEY 8+ 16:15,9 19:09,9 98,10
31 Steven Oosterling LEY 8+ 16:15,9 19:09,9 98,10
32 Tom van den Broek LEY 8+ 16:15,9 19:09,9 98,10
33 Willem van Huijstee LEY 8+ 16:15,9 19:09,9 98,10
34 Anneke te Boekhorst RIJ 4* 20:42,4 19:33,8 96,10
35 Elsbeth Pluim RIJ 4* 20:42,4 19:33,8 96,10
36 Joke Korevaar RIJ 4* 20:42,4 19:33,8 96,10
37 Saskia de Vlas RIJ 4* 20:42,4 19:33,8 96,10
38 Johan IJff RIJ 1x 20:41,1 19:39,4 95,64
39 Rutger Hondelink RIJ 1x 20:33,0 19:48,2 94,93
40 Jan Cees Sabel RIJ 1x 21:03,2 19:48,9 94,88
41 Mike Pont RIJ 1x 20:08,3 19:51,5 94,67
42 Ilka Timofei-Ruis RIJ 1x 22:47,0 19:54,8 94,41
43 Nathalie van Leest RIJ 1x 23:15,6 20:00,6 93,95
44 Marijke Mooijman - Kuipers RIJ 1x 25:47,1 20:12,9 93,00
45 Caroline Kaptein RIJ 2x 22:19,8 20:16,7 92,71
46 Eugenie van Miltenburg RIJ 2x 22:19,8 20:16,7 92,71
47 Bauke Smit RIJ 1x 22:25,1 20:18,3 92,59
48 John Zelhorst LEY 4* 19:20,4 20:37,8 91,13
49 Peter vd Putten LEY 4* 19:20,4 20:37,8 91,13
50 Tim Huisman LEY 4* 19:20,4 20:37,8 91,13
51 Ton van der Wouden LEY 4* 19:20,4 20:37,8 91,13
52 Leen Vooijs LEY 8+ 17:38,8 20:47,5 90,42
53 Maarten van der Horst LEY 8+ 17:38,8 20:47,5 90,42
54 Martin Galavazi LEY 8+ 17:38,8 20:47,5 90,42
55 Pieter Hermans LEY 8+ 17:38,8 20:47,5 90,42
56 Rob Counet LEY 8+ 17:38,8 20:47,5 90,42
57 Robin Kleijwegt LEY 8+ 17:38,8 20:47,5 90,42
58 Rombert Stapel LEY 8+ 17:38,8 20:47,5 90,42
59 Ruben van Bodegom LEY 8+ 17:38,8 20:47,5 90,42
60 Beryl Flikweert RIJ 8* 19:54,1 20:55,4 89,85
61 Christa van der Aa RIJ 8* 19:54,1 20:55,4 89,85
62 Connie van Seggelen RIJ 8* 19:54,1 20:55,4 89,85
63 Heleen van Gent RIJ 8* 19:54,1 20:55,4 89,85
64 Marloes van Berlo RIJ 8* 19:54,1 20:55,4 89,85
65 Monique Vael RIJ 8* 19:54,1 20:55,4 89,85
66 Pien van der Hoeven RIJ 8* 19:54,1 20:55,4 89,85
67 Renate de Geus RIJ 8* 19:54,1 20:55,4 89,85
68 Arie Vreeken RIJ 4* 21:14,6 21:01,5 89,42
69 Bart van Hoek RIJ 4* 21:14,6 21:01,5 89,42
70 Hans van Willigenburg RIJ 4* 21:14,6 21:01,5 89,42
71 Rob Luynenburg RIJ 4* 21:14,6 21:01,5 89,42
72 Anton Schiere RIJ 8* 19:41,3 21:13,0 88,61
73 Henk de Bakker RIJ 8* 19:41,3 21:13,0 88,61
74 Jan van der Goes RIJ 8* 19:41,3 21:13,0 88,61
75 Marga Hogenboom RIJ 8* 19:41,3 21:13,0 88,61
76 Margo van der Woude RIJ 8* 19:41,3 21:13,0 88,61
77 Maritta Kuiper RIJ 8* 19:41,3 21:13,0 88,61
78 Robert Voors RIJ 8* 19:41,3 21:13,0 88,61
79 Yvonne Spiegeler RIJ 8* 19:41,3 21:13,0 88,61
80 Anja van Velzen RIJ 8+ 21:56,9 21:33,8 87,19
81 Carien Paijmans RIJ 8+ 21:56,9 21:33,8 87,19
82 Hester Eriks RIJ 8+ 21:56,9 21:33,8 87,19
83 Ineke Bartels RIJ 8+ 21:56,9 21:33,8 87,19
84 Judith van Baal RIJ 8+ 21:56,9 21:33,8 87,19
85 Lieneke Hoeksma RIJ 8+ 21:56,9 21:33,8 87,19
86 Liesbeth Nieuwenhuys RIJ 8+ 21:56,9 21:33,8 87,19
87 Margreet Meijer RIJ 8+ 21:56,9 21:33,8 87,19
88 Frank Ticheler ALP 8+ 19:14,0 21:50,3 86,09
89 Gerald Stam ALP 8+ 19:14,0 21:50,3 86,09
90 Jaap Jan Stoffelsma ALP 8+ 19:14,0 21:50,3 86,09
91 Marcel Rodrigas ALP 8+ 19:14,0 21:50,3 86,09
92 Marco Wesseling ALP 8+ 19:14,0 21:50,3 86,09
93 Patrick Overdijk ALP 8+ 19:14,0 21:50,3 86,09
94 Rob van Leeuwen ALP 8+ 19:14,0 21:50,3 86,09
95 Ruud Arendts ALP 8+ 19:14,0 21:50,3 86,09
96 Christiaan Rijfkogel RIJ 8+ 19:11,8 22:11,1 84,74
97 Dmitri Berkhout RIJ 8+ 19:11,8 22:11,1 84,74
98 Jan Maarten Slagter RIJ 8+ 19:11,8 22:11,1 84,74
99 Jasper Wesseling RIJ 8+ 19:11,8 22:11,1 84,74
100 Jeroen de Haer RIJ 8+ 19:11,8 22:11,1 84,74
101 Oscar Kuit RIJ 8+ 19:11,8 22:11,1 84,74
102 Peter Leijnse RIJ 8+ 19:11,8 22:11,1 84,74
103 Tom O'Mahony RIJ 8+ 19:11,8 22:11,1 84,74
104 Chris van wijngaarden RIJ 8+ 19:12,7 22:12,7 84,64
105 ErikSerge Blaauw RIJ 8+ 19:12,7 22:12,7 84,64
106 Michel van Keeken RIJ 8+ 19:12,7 22:12,7 84,64
107 Paul Fox RIJ 8+ 19:12,7 22:12,7 84,64
108 Peter Kuijs RIJ 8+ 19:12,7 22:12,7 84,64
109 Pieter Soffers RIJ 8+ 19:12,7 22:12,7 84,64
110 Ralf Kruidering RIJ 8+ 19:12,7 22:12,7 84,64
111 Richard van Velzen RIJ 8+ 19:12,7 22:12,7 84,64
112 Bas Kooter RIJ 8+ 20:33,2 22:40,2 82,93
113 Egbert Sneller RIJ 8+ 20:33,2 22:40,2 82,93
114 Fred van Ruiten RIJ 8+ 20:33,2 22:40,2 82,93
115 Jaap Edelman RIJ 8+ 20:33,2 22:40,2 82,93
116 Jaques van de Poel RIJ 8+ 20:33,2 22:40,2 82,93
117 Luda steenmetser RIJ 8+ 20:33,2 22:40,2 82,93
118 Maarten Tichler RIJ 8+ 20:33,2 22:40,2 82,93
119 Rico Pieterse RIJ 8+ 20:33,2 22:40,2 82,93
120 Inge Nederpeld RIJ C3* 25:36,8 22:45,7 82,59
121 Marjolein Hogenhout-Westra RIJ C3* 25:36,8 22:45,7 82,59
122 Wim Hogenhout RIJ C3* 25:36,8 22:45,7 82,59
 

Plaats een reactie op dit nieuwsbericht:

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst
 
 
 
 
 
 
rvr-logo-geel-500

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 

Nieuwsbrief

Meld je hier aan voor de twee wekelijkse nieuwsbrief. Afmelden kan via de link in de nieuwsbrief. 

 
 
 
 

© 2019 RV Rijnland

 
 

Laatst bijgewerkt op 15 september 2019

 

 

© 2019 RV Rijnland