Vergeten?   
 
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 

ROEIVERENIGING
RIJNLAND

 

 
 
 
 
 

Jaarverslag het lezen waard

Geplaatst op 08-05-2017  -  Categorie: Bericht  -  Auteur: Evert Gianotten

Logo Rijnland rood transparant


Op de laatste ALV hebben de aanwezige leden ook ingestemd met het ‘Jaarverslag 2016’. Daar waren niet veel vragen over en ik kan me voorstellen dat nogal wat leden dat jaarverslag (nog) niet gelezen hebben. Wat moet je nu met zo’n terugblik, zult u zeggen, we willen toch vooruit kijken! Toegegeven, jaarverslagen behoren in het algemeen niet tot de meest aantrekkelijke stukken om te lezen. En toch, voor ieder lid staan er weer andere wetenswaardigheden in. Wil je weten wie er het afgelopen jaar allemaal blik hebben getrokken of gewoon hebben meegedaan aan de verschillende wedstrijden? Hoe zijn beide geslachten in onze vereniging vertegenwoordigd, hoe ouderen en jongeren, uit welke gemeenten komen onze leden zoal? Het staat er allemaal in. Hoe staat onze vloot ervoor en slagen er wel genoeg mensen voor hun examens? Dat alles kunt u opzoeken in het jaarverslag. En wie het volgend jaar een kans wil maken bij de Pub-quiz, moet toch echt dit jaarverslag hebben doorgenomen. Met dank aan de opstellers en speciale dank aan Elsbeth Pluim voor het minutieus bijhouden van alle wedstrijdgegevens, beveel ik het ‘Jaarverslag 2016’ van harte aan.

Evert Gianotten

 

 

 

deel dit bericht


 

Plaats een reactie op dit nieuwsbericht:

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst
 
 
 
 
 
 
Heb je gevonden wat je zocht?
                 

 
rvr-logo-geel-500

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 

Nieuwsbrief

Meld je hier aan voor de tweewekelijkse nieuwsbrief. Afmelden kan via de link in de nieuwsbrief. 

 
 
 
 

© 2024 RV Rijnland

 
 

Laatst bijgewerkt op 12 mei 2024