Vergeten?   
 
 

Roeivereniging Rijnland

 

 
 
 
lustrum-2025-logo-1080px-3
 

Roeivereniging
Rijnland

 

 
 
 
 
 
 

Morgenochtend besluit over Nieuwjaarswedstrijd!

Geplaatst op 11-01-2025  -  Categorie: Bericht  -  Auteur: Willeke van der Weiden

2025-01-11-morgenochtend-besluit-over-nieuwjaarswedstrijdEr ligt momenteel nog ijs bij de Knipbrug. Morgenochtend zullen we het parcours nogmaals verkennen. Uiterlijk half 10 beslissen we, waarbij we twee (of misschien wel 3) mogelijke scenario’s voor ons zien:

  1. Het ijs is verdwenen! Er verandert niets ten opzichte van het oorspronkelijke plan;
  2. Er ligt nog steeds ijs bij de Knipbrug. We verplaatsen het traject, met de start bij HMpaal 10.2 en finish bij HMpaal 15.2. HMpaal 10.2 ligt aan de kant van Rijnland bij de spoorbrug, dat betekent dat we onderweg 2 bruggen gaan tegenkomen: de Lammenschansbrug bij restaurant Cronenstein en de blauwe brug bij Rijnland. HMpaal 15.2 is net voorbij de bebouwing van Starrenburg, ca 500m voordat het ijs begint.
  3. Het ijs vanuit zijtakken of Leidschendam is opgerukt naar Rijnland. Dan moeten we helaas tot afgelasting beslissen.

Indien we het traject van HMpaal 10.2 – 15.2 roeien heeft dat een aantal gevolgen:

  • We zoeken dan voor beide blokken nog 2 juryleden: 1 voor op de Lammenschansbrug, zodat iedereen veilig het bakboordgat kan nemen. En 1 voor de bocht bij de driesprong met de Korte Vliet, zodat iedereen daar de binnenbocht kan nemen (tenzij het niet veilig is, op aangeven van het jurylid). Dus bij deze de oproep: meld je aan zodat we in geval van dit scenario de wedstrijd door kunnen laten gaan!
  • Na de finish moet iedereen wachten tot de laatste boot gefinisht is. Neem daarom een extra jasje en muts mee. Aangezien we in blok 1 met 20 boten en in blok 2 met 15 boten zijn, vinden we dit haalbaar.
  • Let dan wel op het ijs bij de Knipbrug! Niet te ver doorvaren dus, we hebben ongeveer 500m om uit te roeien.

Morgenochtend volgt weer een update voor de deelnemers.

Het traject voor de C-boten/jeugd die 1,5 km varen blijft hetzelfde.

 

Willeke van der Weiden

 

 

Plaats een reactie (inloggen)


Er zijn nog geen reacties geplaatst
 
 
 
 

Heb je gevonden wat je zocht?
                 

 
rvr-logo-geel-500

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
 071-5610314
 NL07 INGB 0000 7056 66
 siraterceS.[antispam].@rvrijnland.nl

 
 
 
 

© 2025 RV Rijnland

 
 

Laatst bijgewerkt op 16 februari 2025

 

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
 071-5610314
 NL07 INGB 0000 7056 66
 siraterceS.[antispam].@rvrijnland.nl