Vergeten?   
 
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 

ROEIVERENIGING
RIJNLAND

 

 
 
 
 
 

Open dag ervaren roeiers zaterdag 6 oktober

Geplaatst op 22-07-2018  -  Categorie: Bericht  -  Auteur: Jan Willem Boissevain

2018-22-7-open-dag-ervaren-roeiers-zaterdag-6-oktoberWij constateren een trend dat oud-studentenroeiers na hun studie niet meer automatisch doorgaan met roeien. Vaak melden zij zich na een roeipauze van 10 tot 20 jaar bij onze vereniging. Dat is geen goede ontwikkeling voor onze vereniging, want wij zien ons ledenbestand vergrijzen. Daarom gaan wij oud-leden van de studentenverenigingen in de regio attenderen op roeien bij Rijnland. Speciaal voor ervaren roeiers organiseren wij een open dag op zaterdag 6 oktober. Tussen 10 en 14 uur willen we oud-studentenroeiers laten zien dat er nog een mooi roeileven is na hun studietijd. Zo roeide een lustrumacht van oud-Proteus leden met overwegend Rijnland leden aan boord een winnende race op de Spaarne Lenterace. Eenmaal lid van Rijnland blijven oud-studentenroeiers tot op gevorderde leeftijd wedstrijd roeien. Hun hart blijft echter bij de oude vertrouwde studentenroeivereniging.

Aanmelden van de open dag kan nu al via de website Rijnland/herbeleef http://www.rvrijnland.nl/herbeleef

 

Helpen jullie mee met het promoten van de open dag voor ervaren roeiers? Stuur een persoonlijke uitnodiging op basis van bijgaand format naar minstens twee bekenden met roei-ervaring. Heb je vroeger bij Njord, Asopos, Laga of Proteus geroeid? Stuur dan een flyer met aanbeveling met de uitnodiging.

Hartelijk dank voor jullie medewerking!

 

Ilka Timofei, Pascal den Ouden en Jan Willem Boissevain

Commissie ledenwerving en -behoud

 

deel dit bericht


 

Plaats een reactie op dit nieuwsbericht:

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst
 
 
 
 
 
 
rvr-logo-geel-500

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 

Nieuwsbrief

Meld je hier aan voor de tweewekelijkse nieuwsbrief. Afmelden kan via de link in de nieuwsbrief. 

 
 
 
 

© 2024 RV Rijnland

 
 

Laatst bijgewerkt op 12 mei 2024