?   
 
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 

ROEIVERENIGING
RIJNLAND

 

 
 
 
 
 

Uitslagen 2022 World Rowing Masters Regatta

Geplaatst op 12-09-2022  -  Categorie: Uitslag  -  Auteur: Roland van den Enden

Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag

 

Zondag

505 Mixed H-M 4x, Race 5021, Final F1

Nr Tijd Ploeg
1 3:56.390 ERV/LCfW/Rijnland/WSVH (Mies Bernelot Moens)

513 Mixed H-M 2x, Race 5047, Final F3

Nr Tijd Ploeg
1 4:11.570 RV Rijnland (Winfred Haase, Annelies Haase)

513 Mixed H-M 2x, Race 5048, Final F4

Nr Tijd Ploeg
2 4:12.180 RV Rijnland (Daan D' Hoore, Lia Brouwer-Vogel)

Volledige uitslagen zondag

 

Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag

 

Zaterdag

401 Mens D 4x, Race 4010, Final f10

Nr Tijd Ploeg
2 3:21.579 Rijnland (Johan IJff)

403 Mens G 4+, Race 4013, Final F1

Nr Tijd Ploeg
2 3:40.210 RV Rijnland (Jan Willem Boissevain, Jaap Stumphius, Bert Luteijn, Engbert Wilmink, Marleen Persoon)

405 Womens F 2x, Race 4019, Final F1

Nr Tijd Ploeg
2 4:10.080 Rijnland (Joke Korevaar, Elsbeth Pluim-van der Velden)

405 Womens F 2x, Race 4024, Final F6

Nr Tijd Ploeg
5 4:17.700 Rijnland (Annelies Haase, Nathalie Van Leest)

406 Womens H-M 4x, Race 4028, Final F1

Nr Tijd Ploeg
4 4:00.930 ERV/FrgG/Hamm/Rijnland (Mies Bernelot Moens)

410 Mens H 4x, Race 4045, Final F2

Nr Tijd Ploeg
4 3:36.750 Rijnland (Kees de Bruijn, Bauke Smit, Peter Reimer, Willem Handels)

414 Womens G 1x, Race 4068, Final F4

Nr Tijd Ploeg
2 4:48.080 RV Rijnland (Lia Brouwer-Vogel)

415 Mens I-M 4-, Race 4069, Final F1

Nr Tijd Ploeg
1 3:47.730 RV Rijnland (Henk Helle)

418 Womens E 1x, Race: 4074, Final F2

Nr Tijd Ploeg
6 4:40.190 Rijnland (Pien van der Hoeven)

418 Womens E 1x, Race 4075, Final F2

Nr Tijd Ploeg
1 4:22.710 Rijnland (Willeke Van der Weide)

418 Womens E 1x, Race 4076, Final F3

Nr Tijd Ploeg
3 4:35.630 RV Rijnland (Joke Korevaar)

418 Womens E 1x, Race 4078, Final F5

Nr Tijd Ploeg
5 4:35.350 RV Rijnland (Boujou Nix)

420 Womens C 2x, Race 4088, Final F4

Nr Tijd Ploeg
1 3:53.440 Rijnland (Els Lindeboom, Lisette Elsinga)

420 Womens C 2x, Race 4092, Final F8

Nr Tijd Ploeg
3 4:00.210 RV Rijnland (Ilka Timofei, Anneke Vaes)

421 Mens G 1x, Race 4100, Final F5

Nr Tijd Ploeg
4 4:32.130 RV Rijnland (Bauke Smit)

421 Mens G 1x, Race 4101, Final F6

Nr Tijd Ploeg
6 4:30.150 Rijnland (Fred Ruoff)

423 Mens I 2x, Race 4111, Final F2

Nr Tijd Ploeg
1 4:07.720 RV Rijnland (Winfred Haase, Daan D' Hoore)

426 Mens E 2x, Race 4131, Final F13

Nr Tijd Ploeg
2 3:39.320 Rijnland (Michiel Pluim, Hans Link)

427 Womens D 4x, Race 4134, Final F1

Nr Tijd Ploeg
2 3:40.890 Rijnland (Anneke Vaes, Els Lindeboom, Willeke Van Der Weide, Lisette Elsinga)

429 Mens H 8+, Race 4142, Final F1

Nr Tijd Ploeg
2 3:29.090 Rijnland (Eric Ter Mors, Peter Reimer, Herman Van Kleffens, Kees De Bruijn, Engbert Wilmink, Bert Luteijn, Jaap Stumphius, Jan Van Vliet, Marleen Persoon)

432 Mens F 2-, Race: 4153, Final F2

Nr Tijd Ploeg
1 3:51.860 RV Rijnland (Johan IJff, Jan Willem Boissevain)

Volledige uitslagen zaterdag

 

Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag

 

Vrijdag

301 Mens I 1x, Race 3001, Final F1

Nr Tijd Ploeg
2 04:35,21 Rijnland (Peter Reimer)

301 Mens I 1x, Race 3002, Final F2

Nr Tijd Ploeg
2 04:14,09 Rijnland (Bernard Luttikhuizen)

301 Mens I 1x, Race 3003, Final F3

Nr Tijd Ploeg
1 04:24,57 Rijnland (Daan D Hoore)

301 Mens I 1x, Race 3004, Final F4

Nr Tijd Ploeg
2 04:27,62 Rijnland (Winfred Haase)

304 Womens F 4x, Race 3014, Final F3

Nr Tijd Ploeg
3 03:56,49 Rijnland (Annelies Haase, Nathalie Van Leest, Pien Van Der Hoeven, Boujou Nix)

304 Womens F 4x, Race 3015, Final F4

Nr Tijd Ploeg
1 03:50,17 Rijnland (Elsbeth Pluim-Van Der Velden, Willeke Van Der Weide, Elisabeth Tellegen, Joke Korevaar)

306 Womens I-M 2x, Race 3021, Final F

Nr Tijd Ploeg
1 04:30,47 Rijnland/Rowing Club Port-Marly (Lia Brouwer-Vogel)

311 Mens E 1x, Race 3040, Final F7

Nr Tijd Ploeg
3 04:11,58 Rijnland (Hans Link)

313 Womens G 2x, Race 3052, Final F1

Nr Tijd Ploeg
1 04:11,04 Rijnland (Lia Brouwer-Vogel, Anneke Vaes)

313 Womens G 2x, Race 3054, Final F3

Nr Tijd Ploeg
2 04:20,51 Rijnland (Annelies Haase, Boujou Nix)

317 Womens E 2x, Race 3076, Final F10

Nr Tijd Ploeg
2 04:14,25 Rijnland (Elsbeth Pluim-Van Der Velden, Joke Korevaar)

318 Mens I-M 2-, Race 3077, Final F1

Nr Tijd Ploeg
1 04:07,28 Rijnland (Henk Stefels, Henk Helle)

319 - Womens H 1x, Race 3079, Final - F

Nr Tijd Ploeg
3 04:52,85 Rijnland (Elisabeth Tellegen)
4 04:55,10 Rijnland (Lia Brouwer-Vogel)
5 05:18,03 Rijnland (Mies Bernelot Moens)

321 Mens D 2-, Race 3085, Final F5

Nr Tijd Ploeg
7 04:07,64 Rijnland (Johan IJff, Jan Willem Boissevain)

322 Womens C 4x, Race 3088, Final F3

Nr Tijd Ploeg
2 03:42,70 Rijnland (Anneke Vaes, Els Lindeboom, Willeke Van Der Weide, Lisette Elsinga)

323 Mens G 2x, Race 3094, Final F4

Nr Tijd Ploeg
4 04:09,34 Rijnland (Jaap Stumphius, Bauke Smit)

323 Mens G 2x, Race 3102, Final F12

Nr Tijd Ploeg
4 04:12,83 Rijnland (Willem Handels, Kees De Bruijn)

328 Womens D 1x, Race 3113, Final F4

Nr Tijd Ploeg
2 04:34,59 Rijnland (Nathalie Van Leest)

331 Womens B 2x, Race 3124, Final - F1

Nr Tijd Ploeg
3 03:57,97 Rijnland/Delftsche Sport (Ilka Timofei)

333 Mens C 1x, Race 3143, Final F13

Nr Tijd Ploeg
2 03:55,23 Rijnland (Johan IJff)

Volledige uitslagen vrijdag

 

Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag

 

Donderdag

203 Womens F 1x, Race 2011, Final F6

Nr Tijd Ploeg
1 04:42,97 Rijnland (Elisabeth Tellegen)

204 Mens F 2x, Race 2021, Final F10

Nr Tijd Ploeg
1 03:48,00 Rijnland (Michiel Pluim, Fred Ruoff)

205 Womens I-M 1x, Race 2026, Final - F

Nr Tijd Ploeg
1 04:46,70 Rijnland (Lia Brouwer-Vogel)
- DNS Rijnland (Mies Bernelot Moens)

207 Mens I 4x, Race 2028, Final F1

Nr Tijd Ploeg
1 03:39,39 Rijnland (Peter Reimer, Bernard Luttikhuizen, Daan D Hoore, Winfred Haase)

210 Mens D 1x, Race 2047, Final F14

Nr Tijd Ploeg
3 03:55,37 Rijnland (Hans Link)

211 Womens G 4x, Race 2050, Final F1

Nr Tijd Ploeg
2 03:50,06 Daventria/RV Rijnland/RV de Amstel (Lia Brouwer-Vogel)

212 Mens G 8+, Race 2052, Final F1

Nr Tijd Ploeg
3 03:18,91 Rijnland (Eric Ter Mors, Willem Handels, Engbert Wilmink, Kees De Bruijn, Jaap Stumphius, Jan Van Vliet, Johan IJff, Jan Willem Boissevain, Michiel Pluim)

214 Mens I-M 4+, Race 2055, Final F1

Nr Tijd Ploeg
2 03:55,36 Rijnland (Herman Van Kleffens, Daan D Hoore, Henk Stefels, Henk Helle, Marleen Persoon)

216 Womens E 4x, Race 2066, Final F3

Nr Tijd Ploeg
2 03:40,39 Rijnland (Elsbeth Pluim-Van Der Velden, Els Lindeboom, Willeke Van Der Weide, Joke Korevaar)

216 Womens E 4x, Race 2070, Final F7

Nr Tijd Ploeg
4 03:53,73 Rijnland (Annelies Haase, Nathalie Van Leest, Pien Van Der Hoeven, Boujou Nix)

219 Womens H 2x, Race 2084, Final F1

Nr Tijd Ploeg
6 04:31,95 Rijnland/Eschwege (Mies Bernelot Moens)

222 Womens C 1x, Race 2096, Final F2

Nr Tijd Ploeg
2 04:15,14 Rijnland (Ilka Timofei)

222 Womens C 1x, Race 2098, Final F4

Nr Tijd Ploeg
5 04:16,38 Rijnland (Lisette Elsinga)

228 Mens G 4x, Race 2119, Final F5

Nr Tijd Ploeg
4 03:35,71 Rijnland (Willem Handels, Jaap Stumphius, Bauke Smit, Kees De Bruijn)

233 Mens E 4x, Race 2133, Final F9

Nr Tijd Ploeg
1 03:17,78 Rijnland (Michiel Pluim, Fred Ruoff, Hans Link, Johan IJff)

234 Mens H 2-, Race 2136, Final F2

Nr Tijd Ploeg
1 03:57,48 Rijnland (Henk Helle, Bernard Luttikhuizen)

235 Womens G-M 8+, Race 2137, Final F

Nr Tijd Ploeg
2 03:45,04 Daventria/RV Rijnland/Aengwirden/De Amstel/De Hoop/Kingston UK/VK Slavia Praha/Pampus (Lisette Elsinga)

Volledige uitslagen donderdag

 

Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag

 

Woensdag

103 Mens H 2x, Race 1013, Final F6

Nr Tijd Ploeg
2 04:06,64 Rijnland (Peter Reimer, Kees De Bruijn)

106 Womens D 2x, Race 1026, Final F4

Nr Tijd Ploeg
4 Rijnland (Nathalie Van Leest, Pien Van Der Hoeven) 04:11,60

106 Womens D 2x, Race 1033, Final F11

Nr Tijd Ploeg
3 04:18,06 Rijnland (Elsbeth Pluim-Van Der Velden, Joke Korevaar)

107 - Mens F 1x, Race 1045, Final F12

Nr Tijd Ploeg
4 04:22,08 Rijnland (Michiel Pluim)

109 - Mens I-M 8+, Race 1053, Final F1

Nr Tijd Ploeg
4 03:39,41 Rijnland (Bob Van Der Graaf, René Kieft, Herman Van Kleffens, Henk Stefels, Bernard Luttikhuizen, Winfred Haase, Daan D Hoore, Henk Helle, Marleen Persoon)

111 - Mens A 1x, Race 1067, Final F9

Nr Tijd Ploeg
5 04:15,25 Rijnland (Johan IJff)

113 - Mens D 2x, Race 1084, Final F14

Nr Tijd Ploeg
2 03:54,07 Rijnland (Fred Ruoff, Hans Link)

114 - Mens G 4-, Race 1086, Final F2

Nr Tijd Ploeg
1 03:51,39 Rijnland (Engbert Wilmink, Bert Luteijn, Jaap Stumphius, Jan Willem Boissevain)

Volledige uitslagen woensdag

Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag

 

deel dit bericht


 

Plaats een reactie

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Bert Kleipool
12 sep 2022 21:38

Bijzonder wat daar gepresteerd is. Als thuisblijver om jaloers op te worden. Mijn complimenten voor roeiers, coaches en begeleiders.

Eugenie van Miltenburg
12 sep 2022 11:48

Wat een geweldige prestatie Rijnland groep, zoveel deelname en hele mooie tijden, pluim voor jullie allen!

 
 
 
 
 
 
rvr-logo-geel-500

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 

Nieuwsbrief

Meld je hier aan voor de tweewekelijkse nieuwsbrief. Afmelden kan via de link in de nieuwsbrief. 

 
 
 
 

© 2023 RV Rijnland

 
 

Laatst bijgewerkt op 8 december 2022