?   
 
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
kom-roeien-geel

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
 

 
 

 Inloggen   

 
 

Uitslagen DMO 2016

Geplaatst op 13-06-2016  -  Categorie: Uitslagen  -  Auteur: Roland van den Enden

Op zaterdag 11 juni werden op de WA-baan in Rotterdam de wedstrijden voor de DMO 2016 gevaren. Een grote groep Rijnlanders (junioren en veteranen) deed mee aan deze boord-aan-boord wedstrijd over 1000m. Hieronder een overzicht van de prestaties.

 

Veld Tijd Ploeg
1st
W 1x H 04:41.19 Rijnland (Lia Brouwer - Vogel)
W 2x C 03:53.53 Rijnland/Zwolsche (Peggy Tolk)
M 1x D 03:50.26 Rijnland (Hans Link)
W 2x H 04:16.89 Rijnland (Marianne de Jong, Lia Brouwer - Vogel)
M 2- G 04:03.06 Rijnland (Henk Stefels, Bernard Luttikhuizen)
W 8+ D 03:33.77 Tromp-combi (Evelien Korving)
M 2x C 03:28.96 Rijnland (Jan Willem Klomp, Daan Goedkoop)
M 8+ G 03:30.48 Rijnland/Maas/Laga (Daan D' Hoore, William van Dongen, Winfred Haase, Bob van de Graaf, Jan Willem Boissevain, Bernard Luttikhuizen, Henk Stefels)

2nd
M 2x J18 Beginners 03:45.88 Rijnland (Valentijn Elderhorst, Max Simon)
W 1x G 05:15.52 Rijnland (Marijke Mooijman-Kuipers)
M 1x H 04:17.34 Rijnland (Daan D' Hoore)
M 1x A 04:02.54 Rijnland (Mike Pont)
W 4x B 03:48.97 RIC/Amstel/Zwolsche/Rijnland (Peggy Tolk)
J Mix 8* 03:28.99 Rijnland (Bram Steenbergen, Laurens Rupperink, Beer Meijer, Nelleke Cuperus, Liza van der Boon, Eleiza Scholten, Marlon Brouwer, Mojca Kloos, Valentijn Elderhorst)
Mixed 2x F 04:09.89 Rijnland (Peter Reimer, Joke Korevaar)

3rd
W 8* 04:01.24 Rijnland (Heleen van Gent, Renate de Geus, Janneke Koopmans, Caroline Kaptein, Eugenie van Miltenburg, Claudia Callies, Marloes van Berlo van Rijen, Christa van der Aa, Hans Kerkers)
W 4* J18 Beginners 04:31.18 Rijnland (Liza van der Boon, Eleiza Scholten, Marlon Brouwer, Mojca Kloos, Nelleke Cuperus)
M 8+ G 03:35.92 Rijnland (Eric ter Mors, Willem Handels, Harry Kolk, Kees de Bruijn, Laurence Ford, Ernst Ford, Kees in 't Veld, Jan van Vliet, Anja Heijboer-Houwaart)
W 4x F 03:52.06 Rijnland (Elsbeth Pluim-van der Velden, Lia Brouwer-Vogel, Joke Korevaar, Marianne de Jong)

4th
W 2x J18 Beginners 04:16.75 Rijnland 2 (Marlon Brouwer, Liza van der Boon)
M 4+ E 03:59.22 Rijnland/Njord (Oscar Kuit, Michiel Pluim, Adriaan ten Bruggencate, Joost van Dijke)

5th
M 1x G 04:42.32 Rijnland (Peter Reimer)
W 2x J18 Beginners 04:25.04 Rijnland 1 (Mojca Kloos, Eleiza Scholten)
W 2x D 04:56.96 Rijnland (Joke Korevaar, Elsbeth Pluim-van der Velden)
8+ Corp 03:54.39 Proteus/Where/Rijnland (Nico Parasie)

6th
M 1x F 04:43.30 Rijnland (Kees de Bruijn)

 

Volledige uitslagen

 

Roland van den Enden

 


 
 
 
 
 
rvr-logo-wit-transparant
 

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 
 

Social media

Volg ons op:

 
    Vergeten?