Vergeten?   
 
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 

ROEIVERENIGING
RIJNLAND

 

 
 
 
 
 

Uitslagen DMO 2023

Geplaatst op 03-07-2023  -  Categorie: Uitslag  -  Auteur: Roland van den Enden

HM 8*, Heren Masters dubbelacht

Nr Tijd Ploeg
1 03:39,3 Rijnland 1 (Bart Overhand, Arthur van Opstal, Ramon de Groot, Robert Voors, Mark Beun, Martijn Simons, Job de Haas, Marten Lootsma, Gouda Terwen)
2 03:51,8 Rijnland 2 (Anton Schiere, Frank Lagerveld, Henk de Bakker, Stef Jansen, Jan van der Goes, Rico Pieterse, Dave Neville, Hans Kerkers, Marleen Persoon)

HM 1x E, Heren Masters E skiff

Nr Tijd Ploeg
1 04:23,6 Rijnland (Hans Link)

HM 1x C, Heren Masters C skiff

Nr Tijd Ploeg
1 04:07,6 Rijnland (Hans Link)

DM 2x E, Dames Masters E dubbeltwee

Nr Tijd Ploeg
3 04:37,2 Rijnland (Margo van der Woude, Willy van der Hulst)

DM 2x F, Dames Masters F dubbeltwee

Nr Tijd Ploeg
2 04:46,7 Rijnland (Elsbeth Pluim, Joke Korevaar)

DM 2x E, Dames Masters E dubbeltwee

Nr Tijd Ploeg
1 04:31,0 Rijnland (Lia Brouwer, Evelien Korving)

MixM 8*, Mixed Masters dubbelacht

Nr Tijd Ploeg
1 03:57,0 Rijnland 1 (Caroline Kaptein, Moniek van Hulzen, Connie van Seggelen, Christa van der Aa, Jan van der Goes, Rico Pieterse, Dave Neville, Hans Kerkers, Caré Groenendijk)
2 03:59,1 Rijnland 3 (Stef Jansen, Arthur van Opstal, Ramon de Groot, Robert Voors, Renate de Geus, Heleen van Gent, Mariken Segers, Ingrid de Haer, Marleen Persoon)
2 03:49,6 Rijnland 2 (Marije Jurriens, Pauline Roest, Irene van Dijk, Maritta Kuiper, Mark Beun, Martijn Simons, Job de Haas, Marten Lootsma, Gouda Terwen)
3 04:13,5 Rijnland 4 (Monique Vael, Laura Smits, Eveline van Dam, Tanja Elfring, Anton Schiere, Albert de Prie, Richard van Delft, Bart Overhand, Hans Kerkers)

HM 2x G, Heren Masters H dubbeltwee

Nr Tijd Ploeg
2 04:14,0 Rijnland (Fred Ruoff, Michiel Pluim)

HM 2x E, Heren Masters E dubbeltwee

Nr Tijd Ploeg
1 04:07,8 Vada/Rijnland (Machiel Spuij, Hans Link)
3 04:09,2 Rijnland (Jan-Willem Klomp, Daan Goedkoop)

DM 4x E, Dames Masters E dubbelvier

Nr Tijd Ploeg
2 04:33,1 Rijnland (Margo van der Woude, Brigitte Etman, Sylvia van Geffen, Willy van der Hulst)

DM 4x E, Dames Masters E dubbelvier

Nr Tijd Ploeg
1 04:17,9 Rijnland (Lia Brouwer, Evelien Korving, Elsbeth Pluim, Joke Korevaar)

DM 8*, Dames Masters dubbelacht

Nr Tijd Ploeg
1 04:09,7 Rijnland 1 (Marije Jurriens, Pauline Roest, Irene van Dijk, Maritta Kuiper, Caroline Kaptein, Moniek van Hulzen, Connie van Seggelen, Christa van der Aa, Caré Groenendijk)
2 04:29,7 Rijnland 2 (Laura Smits, Eveline van Dam, Tanja Elfring, Yvonne Spiegeler, Renate de Geus, Heleen van Gent, Mariken Segers, Ingrid de Haer, Hans Kerkers)

Volledige uitslagen

 

deel dit bericht


 

Plaats een reactie

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst
 
 
 
 
 
 
rvr-logo-geel-500

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 

Nieuwsbrief

Meld je hier aan voor de tweewekelijkse nieuwsbrief. Afmelden kan via de link in de nieuwsbrief. 

 
 
 
 

© 2024 RV Rijnland

 
 

Laatst bijgewerkt op 29 september 2023