ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
kom-roeien-geel

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
 

 

 Inloggen   

 
 

Uitslagen Head 2016

Geplaatst op 21-03-2016  -  Categorie: Uitslagen  -  Auteur: Roland van den Enden

Op zaterdag 19 en zondag 20 maart werd in Amsterdam op de Amstel de Head of the River Amstel verroeid. Een achtervolgingsrace over 8km. Hieronder een overzicht van de Rijnlanders die meededen.

 

zaterdag

042: HVE-H 8+

Nr Tijd Ploeg
8 28:29.8 Rijnland 1 (Peter Reimer, Winfred Haase, Bob van de Graaf, Jan Willem Boissevain, Daan D' Hoore, Henk Stefels, Jaap Stumphius, Henk Helle, Anja Heijboer-Houwaart) winnaar G
16 29:26.8 Rijnland 3 (Eric ter Mors, Willem Handels, Harry Kolk, Kees de Bruijn, Laurence Ford, Ernst Ford, Kees in 't Veld, Jan van Vliet, Annelies Haase)
36 30:48.4 Rijnland 2 (Job Dresden, Joost Paijmans, Robin den Hamer, Rien van Os, André Zwetsloot, Jan Doffegnies, Adriaan ten Bruggencate, Frans Cornelis, Marlon Brouwer)
37 30:54.8 Rijnland/Hoop (Jaap Edelman, Jacques van der Poel, Maarten Tichler, Egbert Sneller, Rennie van Duijne Strobosch)
56 36:39.4 Rijnland 4 (Jan Huig, Pedro de Voogd, Ad Peeters, Duco van Golverdingen, Peter Franken, Gert van Uitert, Floris Plate, Evert Visser, Paul Terwindt) winnaar I

 

052: DVA-E 4*

Nr Tijd Ploeg
1 30:06.9 Rijnland/Laga (Anneke Vaes- van de Hulsbeek, Peggy Tolk, Els Lindeboom, Willeke van der Weide)
2 30:20.8 Tromp/Rijnland (Evelien Korving)
30 32:47.8 Rijnland 2 (Elsbeth Pluim-van der Velden, Anneke te Boekhorst, Joke Korevaar, Marianne de Jong, Anja Heijboer-Houwaart) winnaar F
44 33:47.8 Rijnland 1 (Mirjam van Dijk-van der Linde, Caroline Kaptein, Saskia de Vlas, Eugenie van Miltenburg, Gouda Terwen)
47 34:00.9 Rijnland 3 (Caroline van Sasse van IJsselt, Monique Vael, Eveline Sommeling, Ingrid de Haer-Douma, Jan Razoux Schultz)

 

111: Bedr 8+

Nr Tijd Ploeg
5 31:31.1 Van Oord (Nico Parasie, Chris van Wijngaarden)

 

Zondag

041: HVA-D 8+

Nr Tijd Ploeg
3 25:48.7 Zwolsche Combi (Ruud Wessel, Hans Marten Hazelbag) winnaar C
38 29:17.2 Rijnland 1 (Johan IJff, Joost van Dijke, Ton van der Wouden, Pieter Soffers, Leon Kee, William van Dongen, Paul Fox, Chris van Wijngaarden, Gouda Terwen)
48 30:03.5 Rijnland 2 (Christiaan Rijfkogel, Jeroen de Haer, Donald Pennings, Jan Maarten Slagter, Oscar Kuit, Peter Milhofer, Patrick Vervoort, Michiel Pluim, Anja Heijboer-Houwaart)

 

043: HVA-E 4*

Nr Tijd Ploeg
4 28:36.1 Rijnland/LEY 1 (Jan Willem Klomp, Jan Cees Sabel, Daan Goedkoop, Gerard van Bruggen, Marlon Brouwer) winnaar D
40 32:36.6 Rijnland/LEY 2 (Hans van Willigenburg, Arie Vreeken, Fred Ruoff, Jan Razoux Schultz)
41 32:45.0 Rijnland (Hans Kerkers, Hans Doornbosch, Paul van Tulder, Ludo Steenmetser,. Anja Heijboer-Houwaart)

 

051: DVA-E 8+

Nr Tijd Ploeg
5 29:27.4 Tromp-combi (Evelien Korving) winnaar C
10 30:18.4 Rijnland 1 (Marion van Hoorn, Jannetje Bootsma, Renske Mackor, Judith de Heer, Yfke Mulder, Lisette Elsinga, Irene Gerrits, Hedi van Dijk-Poot, Annelies Haase)
28 33:01.7 Rijnland 2 (Judith van Baal, Caroline Sasse van Ijsselt, Hester Eriks, Lieneke Hoeksma, Carien Paijmans-Frederikse, Liesbeth Nieuwenhuijs, Lucia van der Burg, Ineke Bartels, Marlon Brouwer) winnaar F

 

Volledige uitslagen

 


 
 
 
 
 
rvr-logo-wit-transparant
 

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 
 

Social media

Volg ons op:

 
    Vergeten?