?   
 
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
rvr-logo-wit-11-zt-sh-500
 
Kom roeien - geel

 

ROEIVERENIGING
RIJNLAND

 
 
 
 
 

Uitslagen Head 2019

Geplaatst op 18-03-2019  -  Categorie: Uitslag  -  Auteur: Roland van den Enden  -  Bron: https://headoftheriver.nl

Op zaterdag 16 en zondag 17 maart werden in Amsterdam de wedstrijden voor de Head of the River Amstel gevaren. Vanwege slechte weersomstandigheden zijn de wedstrijden op zaterdag afgelast. Op zondag is er wel gevaren.

zaterdag:

DVA-H 4*, Dames veteranen A-H dubbelvier met stuur

Ploeg Tijd
Amstel/Daventria/Rijnland/Gyas 1 (Evelien Korving) 00:00.0
Rijnland/Nautilus 2 (Marianne de Jong, Boujou Nix, Lia Brouwer, Marlon Brouwer) 00:00.0
Rijnland 1 (Joke Korevaar, nneke te Boekhorst, Saskia de Vlas, Elsbeth Pluim, Anja Heijboer) 00:00.0

HVE-H 8+, Heren veteranen E-H acht

Ploeg Tijd
Rijnland/Gouda 4 (Henk Helle, Toine Vergroesen, Henk Stefels, Bernard Luttikhuizen, Herman van Kleffens, Hans Link, Winfred Haase, Bob van de Graaf, Annelies Haase) 00:00.0
Rijnland 2 (Jan van Vliet, Jaap Stumphius, Jan Willem Boissevain, Adriaan ten Bruggencate, Kees de Bruijn, Kees in 't Veld, Willem Handels, Eric ter Mors, Anja Heijboer) 00:00.0
Rijnland 1 (Egbert Sneller, Fred van Ruiten, Maarten Tichler, Ludo Steenmetser, Hans Doornbosch, Jacques van der Poel, Bas Kooter, Jaap Edelman, Gouda Terwen) 00:00.0
Rijnland 3 (Ton Bos, André Zwetsloot, Frans Cornelis, Job Dresden, Jan Doffegnies, George Hoogkamer, Joost Paijmans, Rien van Os, Nico van Ravesteyn) 00:00.0
Poseidon-combi (Johan IJff, Rutger Hondelink, Jan Cees Sabel) 00:00.0

zondag:

HVA-D 8+, Heren veteranen A-D acht

Nr Tijd Ploeg
1 25:54.1 Zwolsche-combi(Hans Marten Hazelbag)
51 31:22.3 Rijnland/Njord (Chris van Wijngaarden, André Zwetsloot, Leon Kee, Ralph Kruidering, ErikSerge Blaauw, Michel van Keeken, Paul Fox, Ardy Duwel, Bryan Koster)

HVA-H 4*, Heren veteranen A-H dubbelvier met stuur

Nr Tijd Ploeg
3 29:41.5 Vada/Rijnland (Jan-Willem Klomp, Daan Goedkoop, Gouda Terwen)
23 32:15.3 Rijnland 2 (Fred Ruoff, Hans Link, Kees in 't Veld, Michiel Pluim, Bianca Hofman)
44 36:22.3 Rijnland 1 (Rob Luijnenburg, Arie Vreeken, Bart van Hoek, Hans van Willigenburg, Hans Mann)

DVA-H 8+, Dames veteranen A-H acht

Nr Tijd Ploeg
7 31:08.0 Rijnland 1 (Hedi van Dijk, Irene Gerrits, Ragnhild Schaap, Yfke Mulder, Willeke van der Weide, Renske Mackor, Jannetje Bootsma, Lisette Elsinga, Annelies Haase)
32 37:57.6 Rijnland 2 (Lieneke Hoeksma, Carien Paijmans, Liesbeth Nieuwenhuijs, Margreet Meijer, Ineke Bartels, Hester Eriks, Judith van Baal, Anja van Velzen, Edmee Meima)

Volledige uitslagen

 

Plaats een reactie op dit nieuwsbericht:

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst
 
 
 
 
 
 
rvr-logo-geel-500

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 

Nieuwsbrief

Meld je hier aan voor de twee wekelijkse nieuwsbrief. Afmelden kan via de link in de nieuwsbrief. 

 
 
 
 

© 2019 RV Rijnland

 
 

Laatst bijgewerkt op 15 september 2019

 

 

© 2019 RV Rijnland