?   
 
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
Roeivereniging Rijnland
 

 

ROEIVERENIGING
RIJNLAND

 

 
 
 
 
 

Uitslagen Head of the River Amstel 2022

Geplaatst op 21-03-2022  -  Categorie: Uitslag  -  Auteur: Roland van den Enden

Zaterdag

DM 4* Dames masters dubbelvier-met

Nr Tijd Ploeg
20 36:05,0 Daventria/Rijnland/Amstel (Lia Brouwer) snelste G

OMF+ 8+ Open masters F+ acht

Nr Tijd Ploeg
4 31:06,2 Rijnland/Njord (Johan IJff, Bauke Smit, Kees in 't Veld, Kees de Bruijn, Engbert Wilmink, Jan van Vliet, Jaap Stumphius, Jan Willem Boissevain) 2e g
10 32:25,2 Rijnland (Eric ter Mors, Peter Reimer, Herman van Kleffens, Winfred Haase, Bernard Luttikhuizen, Henk Stefels, Daan D' Hoore, Henk Helle, Marleen Persoon) snelste i
29 36:55,1 Rijnland 2 (Paul van Tulder, Joost Paijmans, George Hoogkamer, Kai Fischer, Ludo Steenmetser, Maarten Tichler, Fred van Ruiten, Ton Bos, Mieke Rekkers) 12e F


Zondag

OMA-C 8+ Open masters a-c acht

Nr Tijd Ploeg
5 26:34,2 Zwolsche R&ZV/Hoop/Rijnland/Asser Roeiclub/Leythe/Maas/Orca/SilVia (Hans Marten Hazelbag) 2e c
17 29:26,3 Rijnland/Asopos de Vliet 2 (ErikSerge Blaauw, André Zwetsloot, Pieter Soffers, Peter Kuijs, Paul Fox, Michel van Keeken, Wouter van Enk, Leon Kee) 9e c
25 32:50,2 Rijnland 2 (Donald Pennings, Martijn Simons, Jeroen de Haer, Eelco Baks, Christiaan Rijfkogel, Jan Maarten Slagter, Peter Leijnse, Tom O'Mahoney, Anja van Velzen)15e c

DO 8* Dames open dubbelacht

Nr Tijd Ploeg
3 32:47,0 Rijnland 1 (Pauline Roest, Edmee Meima, Maritta Kuiper, Moniek van Hulzen, Margo van der Woude, Brigitte Etman, Willy van der Hulst, Connie van Seggelen, Marleen Persoon)
4 34:19,7 Rijnland 2 (Renate de Geus, Yvonne Spiegeler, Heleen van Gent, Mariken Segers, Monique Vael, Ingrid de Haer, Eveline Sommeling, Madeleine Michiels van Kessenich, Annelies Haase)

OM 4* Open masters dubbelvier-met

Nr Tijd Ploeg
5 28:41,6 Rijnland (Fred Ruoff, Michiel Pluim, Hans Link, Johan IJff, Joke Korevaar) snelste e

DM 8+ Dames masters acht

Nr Tijd Ploeg
7 29:19,8 Rijnland (Lisette Elsinga, Jannetje Bootsma, Yfke Mulder, Ragnhild Schaap, Laura van Duin, Sylvia van Geffen, Irene Gerrits, Hedi van Dijk, Annelies Haase) 2e c
25 33:55,0 Rijnland/Maas (Liesbeth Nieuwenhuijs, Ineke Bartels, Anja van Velzen, Anneke te Boekhorst, Margreet Meijer, Edith Weersink, Carien Paijmans, Lieneke Hoeksma, Tom Uneken) snelste g

OO 8* Open open dubbelacht

Nr Tijd Ploeg
3 29:13,4 Rijnland 1 (Arthur van Opstal, Robert Voors, Henk de Bakker, Jan van der Goes, Ramon de Groot, Job de Haas, Dave Neville, Marten Lootsma, Edmee Meima)
5 30:55,0 Rijnland 2 (Hans van Willigenburg, Bart van Hoek, Arie Vreeken, Robert Menschaert, Mark Beun, Rob Luijnenburg, Rico Pieterse, Hans Kerkers, Gouda Terwen)

Volledige uitslagen

 

deel dit bericht


 

Plaats een reactie op dit nieuwsbericht:

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst
 
 
 
 
 
 
rvr-logo-geel-500

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 

Nieuwsbrief

Meld je hier aan voor de tweewekelijkse nieuwsbrief. Afmelden kan via de link in de nieuwsbrief. 

 
 
 
 

© 2022 RV Rijnland

 
 

Laatst bijgewerkt op 16 juni 2021