Vergeten?   
 
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 

ROEIVERENIGING
RIJNLAND

 

 
 
 
 
 

Uitslagen Head of the River Amstel 11 & 12 mrt 2023

Geplaatst op 27-03-2023  -  Categorie: Uitslag  -  Auteur: Roland van den Enden

Zaterdag

O8* Open dubbelacht

Nr Tijd Ploeg
7 28:40,7 Rijnland 1 (Arthur van Opstal, Ramon de Groot, Mark Beun, Bart van Hoekm, Robert Voors, Martijn Simons, Job de Haas, Marten Lootsma, Marleen Persoon)
9 29:56,2 Rijnland 2 (Hans van Willigenburg, Arie Vreeken, Robert Menschaert, Menno Horning, Rob Luijnenburg, Jan van der Goes, Rico Pieterse, Dave Neville, Gouda Terwen)

DM 4* Dames masters dubbelvier-met

Nr Tijd Ploeg
20 30:54,2 Daventria/Amstel/Rijnland (Evelien Korving) winnaar F
28 31:21,5 Rijnland/Njord (Nathalie van Leest, Mignon Goossens, Ilse Rem, Elisabeth Tellegen)
35 31:57,8 Rijnland (Elsbeth Pluim, Saskia Gieling, Eugenie van Miltenburg, Joke Korevaar, Claudia Callies)
42 32:22,1 Rijnland 2 (Margo van der Woude, Brigitte Etman, Sylvia van Geffen, Willy van der Hulst, Annelies Haase)

DM 8+ Dames masters acht

Nr Tijd Ploeg
8 28:50,9 Rijnland (Marion van Hoorn, Anneke Vaes, Yfke Mulder, Willeke van der Weide, Elisabeth Dierckxsens, Els Lindeboom, Lisette Elsinga, Hedi van Dijk, Annelies Haase)
32 33:38,0 Rijnland (Mathilde Dijk, Ineke Bartels, Anja van Velzen, Liesbeth Nieuwenhuijs, Margreet Meijer, Anneke te Boekhorst, Carien Paijmans, Lieneke Hoeksma, Ton Bos) winnaar G

OM 4* Open masters dubbelvier-met

Nr Tijd Ploeg
3 27:49,6 Rijnland (Fred Ruoff, Michiel Pluim, Hans Link, Johan IJff, Joke Korevaar) winnaar F

D 8* Dames dubbelacht

Nr Tijd Ploeg
4 32:22,7 Rijnland/Njord (Birgita Schellekens, Irene van Dijk, Pauline Roest, Jeltje van der Steen, Marije Jurriens, Caré Groenendijk, Moniek van Hulzen, Connie van Seggelen, Myrthe Klein)
5 32:59,6 Rijnland/Leythe (Katrien von Heijden-Kleintjes, Julia Hooghiemstra, Yvonne Spiegeler, Margriet Oomens, Monique Vael, Ingrid de Haer, Eveline Sommeling, Madeleine Michiels van Kessenich, Hans Kerkers)
6 33:49,3 Rijnland 1 (Jacqueline Huizing, Els Hordijk, Caroline Wortelboer, Liesbeth van Beemen, Marijke Mooijman, Beryl Flikweert, Petra van der Burg, Edmee Meima, Bas van der Leer)

Zondag

J18 4* Jongen 18 dubbelvier-met

Nr Tijd Ploeg
5 28:18,8 Beatrix/Amstel/Rijnland/Pampus (Sergio Bonillo Ovejero)

OMF- 8+ Open masters F en ouder acht

Nr Tijd Ploeg
3 27:40,5 Rijnland/Viking (Kees in 't Veld, Kees de Bruijn, Engbert Wilmink, Jaap Stumphius, Jan van Vliet, Bert Luteijn, Johan IJff, Jan Willem Boissevain, Anne-Fleur Janssen) winnaar G
11 28:59,1 Rijnland (Eric ter Mors, Peter Reimer, Herman van Kleffens, Winfred Haase, Bernard Luttikhuizen, Henk Stefels, Daan D' Hoore, Henk Helle, Marleen Persoon) winnaar I
30 32:25,6 Rijnland (Jaap Edelman, Joost Paijmans, Peter Heringa, Hans Doornbosch, Ludo Steenmetser, Ton Bos, Fred van Ruiten, Maarten Tichler, Gouda Terwen)

OMD-E 8+ Open masters D-E acht

Nr Tijd Ploeg
1 24:53,4 Zwolsche R&ZV/Hoop/Orca/Leythe/Rijnland/SilVia/Skøll (Hans Marten Hazelbag)
19 27:49,3 Rijnland (Roy Delis, Bert Fokkema, André Zwetsloot, Oscar Kuit, Paul Fox, Matthijs Das, Wouter van Enk, Leon Kee, Robin Wegman)

Volledige uitslagen

 

deel dit bericht


 

Plaats een reactie

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst
 
 
 
 
 
 
rvr-logo-geel-500

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 

Nieuwsbrief

Meld je hier aan voor de tweewekelijkse nieuwsbrief. Afmelden kan via de link in de nieuwsbrief. 

 
 
 
 

© 2024 RV Rijnland

 
 

Laatst bijgewerkt op 29 september 2023