?   
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
rvr-logo-wit-11-zt-sh-500
 
Kom roeien - geel

 

ROEIVERENIGING
RIJNLAND

 

 
 

 Inloggen   

 
 
 
 

Uitslagen Korte Vlietwedstrijden 2018

Geplaatst op 19-11-2018  -  Categorie: Uitslagen  -  Auteur: Roland van den Enden

Foto's van de wedstrijd zijn hier beschikbaar (na inloggen) én https://www.kortevliet.nl/fotos/  

 

004 DV1x, Dames veteranen skiff

gev.tijd cor.tijd ploeg
22:27,2 16:01,9 Rijnland 4 (Lia Brouwer)
21:05,5 17:55,6 Rijnland 5 (Willeke van der Weide)
24:38,4 18:39,1 Rijnland 3 (Mies Bernelot Moens)
21:39,8 18:44,3 Rijnland 1 (Nathalie van Leest)
22:54,6 19:28,4 Rijnland 2 (Joke Korevaar)

006 HV1x, Heren veteranen skiff

gev.tijd cor.tijd ploeg
17:58,9 17:48,1 Rijnland 10 (Lucas Veldmaat)
19:26,0 18:20,7 Rijnland 6 (Hans Link)
19:27,8 18:22,4 Rijnland 3 (Johan IJff)
20:43,0 18:46,1 Rijnland 1 (Fred Ruoff)
19:59,5 18:52,3 Rijnland 9 (Jan Cees Sabel)
19:53,3 19:06,7 Rijnland 2 (Rutger Hondelink)
19:31,6 19:19,8 Rijnland 4 (Mike Pont)
21:00,5 19:28,4 Rijnland 7 (Michiel Pluim)
21:38,8 19:36,7 Rijnland 5 (Bauke Smit)
21:43,9 21:13,9 Rijnland 8 (Patrick Vervoort)

010 DV2x, Dames veteranen dubbeltwee

gev.tijd cor.tijd ploeg
19:42,3 18:20,3 Rijnland 3 (Ilka Timofei, Ilse Rem)
21:12,0 19:23,3 Rijnland 1 (Caroline Kaptein, Eugenie van Miltenburg)
22:24,4 20:29,5 Rijnland 2 (Saskia Gieling, Claudia Callies)

013 HV2-, Heren veteranen twee zonder stuur

gev.tijd cor.tijd ploeg
19:59,1 19:14,9 Rijnland (Johan IJff, Jan Willem Boissevain)

014 HV2x, Heren veteranen dubbeltwee

gev.tijd cor.tijd ploeg
17:39,2 17:55,8 Rijnland 1 (Daan Goedkoop, Jan-Willem Klomp)
21:28,8 21:25,5 Rijnland 2 (Ele Jan Saaf, Ad Dubbeldam)

023 DV4*, dames veteranen duubbelvier met stuur

gev.tijd cor.tijd ploeg
21:29,4 20:38,4 Rijnland (Heleen van Gent, Renate de Geus, Monique Vael, Connie van Seggelen, Gouda Terwen)

031 HV4*, Heren veteranen dubbelvier met stuur

gev.tijd cor.tijd ploeg
19:47,9 19:38,5 Rijnland (Hans van Willigenburg, Ludo Steenmetser, Arie Vreeken, Rob Luijnenburg, Rennie van Duijne Strobosch)

032 HV4+, Heren veteranen vier met stuur

gev.tijd cor.tijd ploeg
19:49,1 18:15,2 Rijnland/Skadi (Henk Stefels, Herman van Kleffens, Bernard Luttikhuizen, Bob van de Graaf)

033 DV8*, Dames veteranen dubbel acht

gev.tijd cor.tijd ploeg
19:45,4 20:29,8 Rijnland (Bianca Holmersma, Pauline Roest, Edmee Meima, Marga Hogenboom, Moniek van Hulzen, Maritta Kuiper, Netty Lalieu, Margo van der Woude, Hans Kerkers)

036 DV8+, Dames Veteranen acht

gev.tijd cor.tijd ploeg
18:30,2 19:36,9 Rijnland 2 (Marion van Hoorn, Jannetje Bootsma, Renske Mackor, Judith de Heer, Britta Wielaard, Elisabeth Dierckxsens, Ragnhild Schaap, Peggy Tolk, Annelies Haase)
21:43,4 21:21,1 Rijnland 1 (Cissy Böck, Anja van Velzen, Judith van Baal, Ineke Bartels, Hester Eriks, Liesbeth Nieuwenhuijs, Carien Paijmans, Lieneke Hoeksma, Els Damstra)

037 H8+, Heren acht

gev.tijd cor.tijd ploeg
18:40,1 21:38,1 Rijnland/Skadi (Richard van Velzen, Ralph Kruidering, Peter Kuijs, Paul Fox, Chris van Wijngaarden, Ardy Duwel, André Zwetsloot, Britta Wielaard)

038 HV8+, Heren veteranen acht

gev.tijd cor.tijd ploeg
17:29,5 18:31,3 Rijnland 4 (Eric ter Mors, Peter Reimer, Willem Handels, Ernst Ford, Adriaan ten Bruggencate, Kees de Bruijn, Kees in 't Veld, Jan Willem Boissevain, Anja Heijboer)
21:17,6 20:21,8 Rijnland 1 (Ad Peeters, Peter Franken, Jan Willem van Waning, Duco van Golverdingen, Gert van Uitert, Evert Visser, Floris Plate, Bert Kleipool, Paul Terwindt)
19:01,5 20:47,2 Rijnland 2 (Job Dresden, Joost Paijmans, Rien van Os, Jan Doffegnies, Hans Blom, Frans Cornelis, André Zwetsloot, Ton Bos, Nico van Ravesteyn)
18:49,3 21:48,8 Rijnland 3 (Donald Pennings, Engbert Verkoren, Jan Maarten Slagter, Oscar Kuit, Jeroen de Haer, Jeroen Kuin, Jasper Wesseling, Tom O'Mahoney, Edmee Meima)

039 HV8*, Heren veteranen dubbelacht

gev.tijd cor.tijd ploeg
18:32,5 21:22,9 Rijnland (Jan van der Goes, Robert Voors, Anton Schiere, Luuk Bouwman, Henk de Bakker, Hans Doornbosch, Hans Kerkers, Marten Lootsma, Christa van der Aa)

040 Onerv C4*, Onervaren C-dubbelvier met stuur

gev.tijd cor.tijd ploeg
20:51,7 20:48,5 Rijnland (Martin Langbroek, Eric van der Geest, Ad Overgaag, Ben de Smet, Tessa Willigenburg)

041 C4*, C-dubbelvier met stuur

gev.tijd cor.tijd ploeg
20:51,8 21:33,3 Rijnland (Alvaro Bonillo Ovejero, Philip de Groot, David 't Lam, Leonard Stevens, Hugo Gast)

042 Mix2x, Mixed dubbeltwee

gev.tijd cor.tijd ploeg
20:36,0 17:43,3 Rijnland 1 (Annelies Haase, Winfred Haase)
21:10,9 21:26,1 Rijnland 2 (Fieke Miedema, Tom Uneken)

Volledige uitslagen


 
 
 
 
rvr-logo-geel-500

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 
 
 

© 2019 RV Rijnland

 
 

Laatst bijgewerkt op 10 juni 2017

 

 

© 2019 RV Rijnland