?   
 
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
kom-roeien-geel

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
 

 
 

 Inloggen   

 
 

Uitslagen Spaarne Lente Race 2016

Geplaatst op 30-05-2016  -  Categorie: Uitslagen  -  Auteur: Roland van den Enden

Op zondag 29 mei werden in Haarlem de Spaarne Lente Races verroeid. Een achtervolgingsrace over 4,5km op het Spaarne en de Ringvaart. Voor Rijnland deden 23 (combi)ploegen mee aan deze wedstrijd. Hieronder een overzicht van de prestaties.

Van de 4 bijzondere prijzen bestaand uit kaarten voor het Koninklijk Concertgebouworkest in Amsterdam, voor de hele ploeg, zijn er 2 gewonnen door de VG8+ van Ernst Ford en de DVB4* van Peggy Tolk . Deze prijzen zijn beschikbaar gesteld door sponsor ING Private Banking. 

 

130: HV 2-, Heren veteranen twee zonder stuurman

Nr Tijd Ploeg
6 19:41.1 Rijnland (Bernard Luttikhuizen, Henk Stefels) winnaar G

 

131: HV 2x, Heren veteranen dubbeltwee

Nr Tijd Ploeg
3 18:11.3 Rijnland/Leythe (Jan Cees Sabel)
4 18:35.8 214972Rijnland (Simon Hay, Mike Pont)

 

132: HV 4* D-H, Heren veteranen D-H dubbelvier met stuurman

Nr Tijd Ploeg
11 19:46.3 Rijnland 1 (Hans Kerkers, Hans Doornbosch, Paul van Tulder, Ludo Steenmetser, Rennie van Duijne Strobosch)
13 20:27.6 Rijnland 2 (Hans van Willigenburg, Bart van Hoek, Arie Vreeken, Hugo van Lynden, Jan Razoux Schultz)

 

133: HV 8+ A-C, Heren veteranen A-C acht met stuurman

Nr Tijd Ploeg
9 17:12.0 Rijnland 1 (Johan IJff, Chris van Wijngaarden, Ton van der Wouden, Pieter Soffers, Leon Kee, Joost van Dijke, Paul Fox, Jan Willem Boissevain, Karen Mos)
11 18:07.8 Rijnland 2 (Christiaan Rijfkogel,Jan Maarten Slagter, Donald Pennings, Peter Leijnse, Jeroen de Haer, Peter Milhofer, Patrick Vervoort, Michiel Pluim, Eleize Scholten)

 

140 DV1x, Dames veteranen skiff

Nr Tijd Ploeg
8 23:37.2 Rijnland 2 (Elze Moons-Roeloff) winnaar F
10 23:45.5 Rijnland 1 (Lia Brouwer-Vogel) winnaar H

 

141 DV2x, Dames veteranen dubbeltwee

Nr Tijd Ploeg
3 19:17.3 Rijnland (Peggy Tolk, Willeke van der Weide) winnaar C

 

142 DV D-H 4*, Dames veteranen D-H dubbelvier met stuurvrouw

Nr Tijd Ploeg
1 20:07.8 Rijnland 1 (Elsbeth Pluim-van der Velden, Saskia de Vlas, Joke Korevaar, Marianne de Jong, Anja Heijboer-Houwaart) winnaar E en overall
9 20:51.2 Rijnland 3 (Monique Vael, Caroline Kaptein, Claudia Callies, Eugenie van Miltenburg, Fred Ruoff)

 

143: DV 8+ D-H, Dames veteranen D-H acht met stuurvrouw

Nr Tijd Ploeg
6 20:49.6 Rijnland (Judith van Baal, Mieke Rekkers-Steinebach, Hester Eriks, Lieneke Hoeksma, Carien Paijmans-Frederikse, Liesbeth Nieuwenhuijs, Lucia van der Burg, Ineke Bartels, Marlon Brouwer)

 

230: HV 1x, Heren veteranen skiff

Nr Tijd Ploeg
6 20:11.2 Rijnland 1 (Hans Link) winnaar D
23 21:46.4 Rijnland 3 (Fred Ruoff)
34 23:36.5 Rijnland 4 (Peter Reimer)
35 23:44.1 Rijnland 2 (Gerbrand Moeyes)

 

231: HV 4* A-C, Heren veteranen A-C dubbelvier met stuurman

Nr Tijd Ploeg
9 18:16.6 Leythe/Rijnland (Ton van der Wouden)

 

240: DV 8+ A-C, Dames veteranen A-C acht met stuurvrouw

Nr Tijd Ploeg
2 18:20.8 Tromp-combi (Evelien Korving) winnaar C

 

310: H 1x, Heren skiff

Nr Tijd Ploeg
1 18:58.2 Rijnland (Lucas Veldmaat) winnaar overall

 

331: HV 8+ D-H, Heren veteranen D-H acht met stuurman

Nr Tijd Ploeg
5 17:19.1 Rijnland (Eric ter Mors, Jan Willem Boissevain, Adriaan ten Bruggencate, Kees de Bruijn, Bernard Luttikhuizen, Henk Stefels, Daan D' Hoore, Ernst Ford, Anja Heijboer-Houwaart) winnaar G
15 19:24.1 Rijnland/Hoop (Jacques van der Poel, Menno Horning, Simon Huiberts, Egbert Sneller, Rennie van Duijne Strobosch)

 

340 DV 4* A-C, Dames veteranen A-C dubbelvier met stuurvrouw

Nr Tijd Ploeg
1 18:20.8 RIJ/ZWO/RIC/AMS (Peggy Tolk) winnaar B en overall

 

Volledige uitslagen

 

Roland van den Enden

 


 
 
 
 
 
rvr-logo-wit-transparant
 

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 
 

Social media

Volg ons op:

 
    Vergeten?