ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
kom-roeien-geel

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
 

 
 

 Inloggen   

 
 

Uitslagen Spaarne Lenterace

Geplaatst op 15-05-2017  -  Categorie: Uitslagen  -  Auteur: Roland van den Enden

Jaarlijks organiseert het Spaarne “de Spaarne Lenterace”. De wedstrijd wordt verroeid in de vorm van tijdraces over een afstand van 4,5 km (volwassenen) of 2 km (junioren) op de Ringvaart en het Spaarne. De wedstrijd was in 2017 op zondag 14 mei. Voor Rijnland deden 18 ploegen mee.

HV8+ A-D, Heren veteranen A-D acht met stuurman

Nr Tijd Ploeg
11 16:46.58 Rijnland (Christiaan Rijfkogel, Engbert Verkoren, Donald Pennings, Jasper Wesseling, Jeroen Kuin, Oscar Kuit, Peter Leijnse, Michiel Pluim, Jeroen de Haer)

 

DV8+ D-H, Dames veteranen D-H acht met stuurvrouw

Nr Tijd Ploeg
5 19:15.79 Rijnland (Cissy Böck, Margreet Meijer, Judith van Baal, Caroline van Sasse van IJsselt, Hester Eriks, Liesbeth Nieuwenhuijs, Lucia van der Burg, Lieneke Hoeksma, Mignon Goossens)

 

HV2x, Heren veteranen dubbeltwee

Nr Tijd Ploeg
4 17:09.72 Rijnland (Daan Goedkoop, Jan-Willem Klomp) winnaar D

 

DV2x, Dames veteranen dubbeltwee

Nr Tijd Ploeg
4 18:48.51 Rijnland (Ilse Rem, Ilka Timofei-Ruis) winnaar C

 

DV4* D-J, Dames veteranen D-J dubbelvier met stuurvrouw

Nr Tijd Ploeg
3 18:28.80 Rijnland (Elsbeth Pluim-van der Velden, Mies Bernelot Moens, Joke Korevaar, Saskia de Vlas, Anja Heijboer-Houwaart) winnaar F
13 19:32.63 Rijnland (Mirjam van Dijk-van der Linde, Saskia Gieling, Eugenie van Miltenburg, Caroline Kaptein, Paul Boissevain)

 

H2x, Heren dubbeltwee

Nr Tijd Ploeg
1 16:46.60 Rijnland (Simon Hay, Hans Marten Hazelbag)

 

HV2-, Heren veteranen twee zonder stuurman

Nr Tijd Ploeg
6 18:38.83 Rijnland (Johan IJff, Jan Willem Boissevain)

 

HV1x, Heren veteranen skiff

Nr Tijd Ploeg
12 18:26.51 Rijnland (Mike Pont)
13 18:29.98 Rijnland 1 (Hans Link)
23 19:11.13 Rijnland 2 (Jan Cees Sabel)
28 19:32.73 Rijnland (Bernard Luttikhuizen) winnaar H

 

HV8+ E-J, Heren veteranen E-J acht met stuurman

Nr Tijd Ploeg
3 16:26.96 Rijnland (Eric ter Mors, Winfred Haase, Laurence Ford, Peter Reimer, Adriaan ten Bruggencate, Jan Willem Boissevain, Kees in 't Veld, Henk Helle, Anja Heijboer-Houwaart) winnaar G
13 18:36.65 Rijnland (Jaap Edelman, Bas Kooter, Jacques van der Poel, Hans Doornbosch, Simon Huiberts, Marien Rutgers, Fred van Ruiten, Egbert Sneller, Rennie van Duijne Strobosch)

 

HV4+, Heren veteranen vier met stuurman

Nr Tijd Ploeg
7 18:35.51 Rijnland/Njord (Ralph Kruidering, Rutger Hondelink, ErikSerge Blaauw, Joost van Dijke)

 

DV4* A-C, Dames veteranen A-C dubbelvier met stuurvrouw

Nr Tijd Ploeg
2 17:36.44 Laak/Nautilus/Rijnland/Skadi (Peggy Tolk) winnaar C

 

DV1x, Dames veteranen skiff

Nr Tijd Ploeg
12 21:58.49 Rijnland (Lia Brouwer-Vogel) winnaar H
14 22:18.48 Rijnland (Nathalie van Leest)

 

Volledige uitslagen

 


 
 
 
 
 
rvr-logo-wit-transparant
 

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 
 

Social media

Volg ons op:

 
    Vergeten?