?   
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
rvr-logo-wit-11-zt-sh-500
 
kom-roeien-geel

 

ROEIVERENIGING
RIJNLAND

 

 
 

 Inloggen   

 
 
 
 

Uitslagen Spaarne Lente Race 2018

Geplaatst op 28-05-2018  -  Categorie: Uitslagen  -  Auteur: Roland van den Enden

HV 8+ A-D, Heren veteranen A-D acht met stuur

Nr Tijd Ploeg
15 18:52.84 Rijnland (Ralph Kruidering, ErikSerge Blaauw, Jeroen de Haer, Jasper Wesseling, André Zwetsloot, Adriaan ten Bruggencate, Leon Kee, Chris van Wijngaarden, Gouda Terwen)

DV 8+ D-H, Dames veteranen D-H acht met stuur

Nr Tijd Ploeg
6 21:40.85 Rijnland (Cissy Böck, Margreet Meijer, Judith van Baal, Ineke Bartels, Carien Paijmans, Liesbeth Nieuwenhuijs, Lucia van der Burg, Lieneke Hoeksma, Paul Terwindt)

HV 4* D-J, Heren veteranen D-J dubbelvier met stuur

Nr Tijd Ploeg
11 18:52.04 Rijnland (Willem Handels, Peter Reimer, Fred Ruoff, Kees in 't Veld, Anja Heijboer)

HV 2x, Heren veteranen dubbeltwee

Nr Tijd Ploeg
1 17:20.91 Rijnland/Zwolsche (Hans Marten Hazelbag)
7 18:36.21 Rijnland (Daan Goedkoop, Jan-Willem Klomp) winnaar D

HV 8+ A-C, Dames veteranen A-C acht met stuur

Nr Tijd Ploeg
3 18:21.01 Rijnland/Proteus (Marion van Hoorn, Willeke van der Weide, Peggy Tolk, Els Damstra, Renske Mackor, Yfke Mulder, Elisabeth Dierckxsens, Anneke Vaes, Annelies Haase)

HV 4* A-D, Heren veteranen A-D dubbelvier met stuur

Nr Tijd Ploeg
6 17:14.26 Vada/Rijnland (Daan Goedkoop, Jan-Willem Klomp, Gouda Terwen)

DV 4* D-J, Heren veteranen A-D acht met stuurman

Nr Tijd Ploeg
5 19:48.31 Rijnland (Elsbeth Pluim, Anneke te Boekhorst, Saskia de Vlas, Elisabeth Tellegen, Anja Heijboer) winnaar F

HV 2-, Heren veteranen twee zonder stuur

Nr Tijd Ploeg
2 19:47.67 Rijnland/Proteus (Johan IJff, Jan Willem Boissevain) winnaar E

HV 1x, Heren veteranen skiff

Nr Tijd Ploeg
10 19:58.30 Rijnland 2 (Hans Link)
19 20:38.28 Rijnland 1 (Jan Cees Sabel)
28 21:14.79 Rijnland 2 (Ruud Wessel)
35 21:44.69 Rijnland 1 (Fred Ruoff)
43 23:27.23 Rijnland (Berry Straver)

HV 8+ E-J, Heren veteranen E-H acht met stuur

Nr Tijd Ploeg
10 17:58.65 Maas/Rijnland/Skadi (Adriaan ten Bruggencate)

DV 4*+ A-D, Dames veteranen dubbelvier met stuur

Nr Tijd Ploeg
3 17:43.99 Alkmaarsche/Rijnland/RIC/AMS (Peggy Tolk)

H 1x, Heren skiff

Nr Tijd Ploeg
5 19:17.76 Rijnland (Johan IJff)

DV 1x, Dames veteranen skiff

Nr Tijd Ploeg
4 20:41.58 Rijnland (Ilka Timofei)
5 20:42.69 Rijnland (Ilse Rem) winnaar D
7 21:22.06 Rijnland (Lia Brouwer) winnaar I
9 21:26.38 Rijnland (Boujou Nix)
11 21:49.86 Rijnland (Nathalie van Leest)
12 21:51.46 Rijnland (Elze Moons) winnaar G
20 23:35.76 Rijnland (Mies Bernelot Moens) winnaar H

Volledige uitslagen


 
 
 
 
rvr-logo-geel-500

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 
 
 

Laatst bijgewerkt op 10 juni 2017