?   
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
rvr-logo-wit-11-zt-sh-500
 
Kom roeien - geel

 

ROEIVERENIGING
RIJNLAND

 

 
 

 Inloggen   

 
 
 

Uitslagen Spaarne Lente Race 2019

Geplaatst op 27-05-2019  -  Categorie: Uitslag  -  Auteur: Roland van den Enden

HV 8+ A-D, Heren veteranen A-D acht

nr tijd ploeg
11 16:55.3 Rijnland 1 (Ardy Duwel, Paul Fox, Michel van Keeken, Peter Kuijs, Leon Kee, Ralph Kruidering, Pieter Soffers, André Zwetsloot, Bianca Hofman)
16 18:16.2 Rijnland 2 (Tom O'Mahoney, Jeroen de Haer, Dmitri Berkhout, Peter Leijnse, Jan Maarten Slagter, Richard van Velzen, Engbert Verkoren, Christiaan Rijfkogel, Edmee Meima)

DV 4*, Dames veteranen dubbelvier met stuur

nr tijd ploeg
5 18:11.3 Alkmaarsche/Rijnland/DAV/AMS (Lia Brouwer) winnaar F
6 18:40.6 Rijnland (Joke Korevaar, Elisabeth Tellegen, Saskia de Vlas, Elsbeth Pluim, Anja Heijboer)

DV 8+, Dames veteranen acht

nr tijd ploeg
9 20:53.2 Rijnland/Spaarne (Lieneke Hoeksma, Ineke Bartels, Liesbeth Nieuwenhuijs, Carien Paijmans, Anja van Velzen, Hester Eriks, Cissy Böck, Judith van Baal)

HV 8*, Heren veteranen dubbelacht

nr tijd ploeg
1 16:52.3 Rijnland/DDS/Leythe (Robert Voors, Jan van der Goes, Marten Lootsma, Menno Horning, Hans Kerkers)
2 18:13.1 Rijnland (Egbert Sneller, Ludo Steenmetser, Fred van Ruiten, Bas Kooter, Bart van Hoek, Jacques van der Poel, Rico Pieterse, Maarten de Gaaij, Gouda Terwen)

HV 1x, Heren veteranen skiff

nr tijd ploeg
4 18:27.0 Rijnland 8 (Hans Link) winnaar E
7 19:09.4 Rijnland 2 (Johan IJff)
11 19:19.8 Rijnland 1 (Jan Cees Sabel)
24 20:21.7 Rijnland 9 (Michiel Pluim)

HV 2x , Heren veteranen dubbeltwee

nr tijd ploeg
3 16:51.3 Rijnland (Daan Goedkoop. Jan-Willem Klomp) winnaar D

DV 8+ A-C, Dames veteranen A-C acht

nr tijd ploeg
5 17:15.3 Rijnland (Anneke Vaes, Irene Gerrits, Willeke van der Weide, Renske Mackor, Els Damstra, Vera Rondano, Britta Wielaard, Judith de Heer)

DV 8*, Dames veteranen dubbelacht

nr tijd ploeg
2 17:50.7 Rijnland 2 (Laura Lapère, Moniek van Hulzen, Margo van der Woude, Netty Lalieu, Maritta Kuiper, Edmee Meima, Pauline Roest, Yvonne Spiegeler, Hans Kerkers)
3 18:50.8 Rijnland 1 (Christa van der Aa, Marloes van Berlo van Rijen, Monique Vael, Connie van Seggelen, Renate de Geus, Heleen van Gent, Cornélie Stapper, Caré Groenendijk, Gouda Terwen)

HV 2-, Heren veteranen twee zonder

nr tijd ploeg
1 17:08.1 Rijnland/Maas (Hans Marten Hazelbag)

HV 8+, Heren veteranen acht

nr tijd ploeg
2 16:00.1 Rijnland 2 (Jan van Vliet, Kees in 't Veld, Jan Willem Boissevain, Adriaan ten Bruggencate, Kees de Bruijn, Willem Handels, Johan Ijff, Laurence Ford, Anja Heijboer) winnaar G
3 16:03.3 Rijnland/Gouda/Leythe (Bob van de Graaf, Jan Cees Sabel, René Kieft, Bernard Luttikhuizen, Herman van Kleffens, Hans Link, Rutger Hondelink) winnaar F

DV 1x, Dames veteranen skiff

nr tijd ploeg
6 21:20.9 Rijnland 1 (Nathalie van Leest) winnaar C
7 21:27.4 Rijnland 2 (Boujou Nix)
8 21:50.4 Rijnland 4 (Lia Brouwer) winnaar I
12 24:59.4 Rijnland 3 (Marijke Mooijman)

MixV 2x, Mixed veteranen dubbeltwee

nr tijd ploeg
- DNF Rijnland (Winfred Haase, Annelies Haase)

Volledige uitslagen

 

Plaats een reactie op dit nieuwsbericht:

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst
 
 
 
 
 
 
rvr-logo-geel-500

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 

Nieuwsbrief

Meld je hier aan voor de twee wekelijkse nieuwsbrief. Afmelden kan via de link in de nieuwsbrief. 

 
 
 
 

© 2019 RV Rijnland

 
 

Laatst bijgewerkt op 15 september 2019

 

 

© 2019 RV Rijnland