?   
 
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
rvr-logo-wit-11-zt-sh-500
 

 

ROEIVERENIGING
RIJNLAND

 

 
 
 
 
 

Uitslagen Spaarne Lente Race 2022

Geplaatst op 23-05-2022  -  Categorie: Uitslag  -  Auteur: Roland van den Enden

DM 8+ D-J, Dames Masters D-J acht

Nr Tijd Ploeg
10 19:46.0 Rijnland (Liesbeth Nieuwenhuijs, Ineke Bartels, Margreet Meijer, Anneke te Boekhorst, Anja van Velzen, Netty Lalieu, Carien Paijmans, Lieneke Hoeksma, Tom Uneken) snelste G

HM 4* D-J, Heren Masters D-J dubbelvier met stuur

Nr Tijd Ploeg
10 17:33.2 Rijnland (Peter Reimer, Henk Helle, Bernard Luttikhuizen, Winfred Haase, Annelies Haase) snelste I

HM 1x A-J, Heren Masters A-J skiff

Nr Tijd Ploeg
6 18:44.3 Rijnland 1 (Hans Link) snelste E
11 19:56.6 Rijnland 2 (Jan Cees Sabel)
16 20:31.1 Rijnland 3 (Michiel Pluim)

HM 8* A-J, Heren Masters A-J dubbelacht

Nr Tijd Ploeg
1 16:42.5 Rijnland 1 (Arthur van Opstal, Robert Voors, Henk de Bakker, Jan van der Goes, Ramon de Groot, Job de Haas, Dave Neville, Marten Lootsma, Edmee Meima)
2 17:56.2 Rijnland 2 (Jacques Huisman, Martijn Simons, Mark Beun, Bart van Hoek, Arie Vreeken, Robert Menschaert ,Menno Horning, Hans Kerkers, Gouda Terwen) snelste F

DM 1x A-J, Dames Masters A-J skiff

Nr Tijd Ploeg
7 20:35.6 Rijnland 1 (Lisette Elsinga)
11 21:21.2 Rijnland 2 (Nathalie van Leest) snelste D
14 22:11.9 Rijnland 4 (Lia Brouwer) snelste I

HM 8 A-D, Heren Masters A-D acht

Nr Tijd Ploeg
16 17:43.3 Rijnland (ErikSerge Blaauw, Peter Kuijs, Oscar Kuit, Paul Fox, Michel van Keeken, André Zwetsloot, Wouter van Enk, Krispijn Keijzer, Erik van Oosten)

DM 4* D-J, Dames Masters D-J dubbelvier met stuur

Nr Tijd Ploeg
2 18:18.3 Rijnland 2 (Pien van der Hoeven, Nathalie van Leest, Boujou Nix, Evelien Korving, Marlon Brouwer)
4 18:33.7 Alkmaarsche R&ZV/Rijnland/Aengwirden/Amstel (Lia Brouwer) snelste F
7 18:41.5 Rijnland 1 (Margo van der Woude, Sylvia van Geffen, Brigitte Etman, Willy van der Hulst, Edmee Meima)

DM 8+ A-C, Dames Masters A-C acht

Nr Tijd Ploeg
5 16:46.1 Rijnland (Elisabeth Dierckxsens, Anneke Vaes, Lisette Elsinga, Willeke van der Weide, Irene Gerrits, Yfke Mulder, Renske Mackor, Els Lindeboom, Claudia Callies)

HM 2x A-J, Heren Masters A-J dubbeltwee

Nr Tijd Ploeg
2 17:03.8 Rijnland (Daan Goedkoop, Jan-Willem Klomp) snelste E

volledige uitslagen

 

deel dit bericht


 

Plaats een reactie op dit nieuwsbericht:

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst
 
 
 
 
 
 
rvr-logo-geel-500

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 

Nieuwsbrief

Meld je hier aan voor de tweewekelijkse nieuwsbrief. Afmelden kan via de link in de nieuwsbrief. 

 
 
 
 

© 2022 RV Rijnland

 
 

Laatst bijgewerkt op 16 juni 2021