Vergeten?   
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
Wordlid2 93x100

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
 

 Inloggen   

 
 

Uitslagen TBR2016

Geplaatst op 16-10-2016  -  Categorie: Uitslagen  -  Auteur: Roland

Op zaterdag 15 en zondag 16 oktober werden en Hilversum de Tromp Boat Races geroeid. Een achtervolgingsrace op het Hilversumskanaal over 5250m. Hieronder een overzicht van de prestaties.

 

001 DV4*, Dames veteranen dubbelvier met stuurvrouw

Nr Tijd Ploeg
24 23:23.8 Rijnland 2 (Elsbeth Pluim-van der Velden, Mies Bernelot Moens, Joke Korevaar, Marianne de Jong, Anja Heijboer-Houwaart)
26 23:46.2 Rijnland 1 (Marijke Mooijman-Kuipers, Janneke Koopmans, Caroline Kaptein, Eugenie van Miltenburg, Gouda Terwen)
31 24:25.1 Rijnland 3 (Caroline van Sasse van Ijsselt, Monique Vael, Eveline Sommeling, Ingrid de Haer-douma, Hans Kerkers)

 

005 V1x, Veteranen skiff

Nr Tijd Ploeg
2 21:06.0 Rijnland 6 (Hans Marten Hazelbag) winnaar D, baanrecord
20 22:32.7 Rijnland 1 (Hans Link)
33 23:06.5 Rijnland 3 (Ruud Wessel)
54 24:16.0 Rijnland 8 (Fred Ruoff)
55 24:19.0 Rijnland 7 (Daan D' Hoore) winnaar H-J, baanrecord
56 24:21.7 Rijnland 8 (Henk Helle)
60 24:31.9 Rijnland 4 (Kees de Bruijn)

 

008 H1x, Heren skiff

Nr Tijd Ploeg
18 21:24.0 Rijnland (Lucas Veldmaat)

 

019 V4+, Veteranen vier met stuurman

Nr Tijd Ploeg
21 22:20.3 Rijnland (Paul van Tulder, Jacques vd Poel, Bart van Hoek, Arie Vreeken, Rennie van Duijne Strobosch)

 

022 DV2x, Dames veteranen dubbeltwee

Nr Tijd Ploeg
3 22:03.1 Rijnland (Peggy Tolk, Hedi van Dijk-Poot) winnaar B

 

108 V2x, Veteranen dubbeltwee

Nr Tijd Ploeg
1 20:13.9 Rijnland/ZWO (Hans Marten Hazelbag)
7 21:32.6 Rijnland/Leythe (Jan Cees Sabel)
11 21:50.3 Rijnland (Fred Ruoff, Hans Link)

 

114 V4*, Veteranen dubbelvier met stuurman

Nr Tijd Ploeg
26 24:21.6 Rijnland (Paul van Tulder, Jacques vd Poel, Bart van Hoek, Arie Vreeken, Rennie van Duijne Strobosch)

 

117 J18 2x, Jongens 18 dubbeltwee

Nr Tijd Ploeg
8 23:32.4 Rijnland (Max Simon, Valentijn Elderhorst)  

 

118 V2-, Veteranen twee zonder stuurman

Nr Tijd Ploeg
9 23:22.8 Rijnland (Johan IJff, Jan Willem Boissevain)

 

119 DV1x, Dames veteranen skiff

Nr Tijd Ploeg
2 24:20.8 Rijnland 1 (Peggy Tolk) winnaar C
9 25:21.6 Rijnland 2 (Willeke van der Weide) winnaar D
11 25:26.8 Rijnland 6 (Hedi van Dijk-Poot)
22 28:03.1 Rijnland 4 (Marijke Mooijman-Kuipers)

 

Volledige uitslagen


 
 
 
 
 
rvr-logo-geel-transparant
 

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 
 

Social media

Volg ons op:

 
    Vergeten?