?   
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
rvr-logo-wit-11-zt-sh-500
 
Kom roeien - geel

 

ROEIVERENIGING
RIJNLAND

 

 
 

 Inloggen   

 
 
 
 

22 september vrijwilligersborrel!

Geplaatst op 31-08-2018  -  Categorie: Bestuursmededeling  -  Auteur: Evert Gianotten, Luuk Bouwman

2018-08-31-poster-vrijwilligersborrelBeste Rijnlanders,

‘Voor al die vrijwilligers, waar onze vereniging op draait, mag ook wel eens wat gedaan worden!’. Dat signaal pakt het bestuur graag op en nodigt alle vrijwilligers uit voor een klein feestje.


Ben je een vrijwilliger, dan ben je van harte welkom op onze vrijwilligersborrel op zaterdag 22 september vanaf 16.00 tot 18.30 uur. Het bestuur wil je graag bedanken voor je inzet en dat doen we met heerlijke hapjes en drankjes. Ook is er gelegenheid om kort bij de toekomst van het vrijwilligerswerk op de vereniging stil te staan. Deze middag wordt volledig door de bestuursleden verzorgd. Dus ben je een commissielid, bardienaar, grasmaaier, botenonderhouder, coach, instructeur, organisator of kartrekker van een Rijnlandactiviteit, iedereen die vrijwilligerswerk doet voor onze vereniging is van harte welkom! En er zijn natuurlijk geen kosten aan verbonden.

 

Aanmelden 

of stuur een mail naar Luuk Bouwman via roeien@rvrijnland.nl

 

Namens het bestuur,

Evert Gianotten en Luuk Bouwman

 


 
 
 
 
rvr-logo-geel-500

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 
 
 

Laatst bijgewerkt op 10 juni 2017