Geplaatst op 01-10-2026
- Categorie: Bericht
- Auteur: Fred van Ruiten
Al jaren wordt op woensdagavond in het winterseizoen vanaf eind oktober tot net voor de Head in de botenloods een training georganiseerd onder de van oudsher bestaande naam ‘Pinewoodies Circuit of Pain’ (PCOP).
Het doel is het doen van een verantwoorde en roeigerichte indoor circuittraining. Het zal duidelijk zijn dat de opbouw er op gericht is om optimaal aan de start te liggen bij de Head maar iedereen is welkom bij deze training.
Het circuit omvat 24 oefeningen, die naarmate de tijd vordert in intensiteit en duur toenemen. Iedereen kan op zijn of haar niveau de oefeningen doen. Meer dan de afgelopen jaren willen wij wedstrijdroeiers uitdagen om deze training als extra training in hun schema in te voegen.
De training wordt ondersteund door stimulerende muziek met voor ieder wat wils. Dit jaar wordt de training samengesteld en begeleid door Fred van Ruiten en samenwerking met Ton Bos.
- Waar: de botenloods van Rijnland
- Wanneer: elke woensdagavond vanaf 28 oktober t/m 3 maart 2027
- Tijd: start 20.00u tot uiterlijk 21.30u
- Deelnemers: max 24, aanmeldingen vanaf 24 komen op de wachtlijst
- Geen kosten
- Inschrijving open t/m 27 oktober via de activiteitenlijst.
Namens het PCOP team,
Fred van Ruiten